Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 22583 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

za ile sprzedac GF2 MX 200 64MB 64bit?? , blazejm 23/10/04 10:32
kumpel chce ode mnie kupic te karte ale nie wiem za ile go sprzedac a chcalibym mozliewie najwiecej zarobic

  1. Max 50 zł ale jak by nawet dawał 35 to bym sprzedał bo za 55zł mozna juz kupić MX400 , trol 23/10/04 10:36
    http://www.allegro.pl/...mp;order=t&view=gtext

  2. to z ciebie uj nie kumpel, że chcesz mu taki szajs pchnąć :( , fiskomp 23/10/04 10:37
    i to szajs najniżych lotów, oj nie ładnie, nieładnie, za 30 zeta mu puść, ostrzegając, że na niej to niewiele powalczy nawet w Word'zie :)

    pozdrawiam,

  3. 50 zl to malo , blazejm 23/10/04 10:39
    na allegro niektore sa namet po 80

    1. mx200 ?????????? aż idę zobaczyć :) , fiskomp 23/10/04 10:56
      pozdrawiam,

      1. no widzę, że za 20 złociszy to są chętni, ale już za 49 zł - to psa z kulawą nogą :) , fiskomp 23/10/04 10:58
        pozdrawiam,

  4. Moim zdaniem nie opłaca się tego sprzedawać wogóle. , sebtar 23/10/04 10:43
    Weźmiesz jakieś marne grosze a taka karta może isę przydać na czarnągodzinę ;-)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. Racja... , Ament 23/10/04 10:46
      Ja do tej pory trzymam Tridenta 512kB na ISA:) i Virga3D - licho nie spi a kiedys moga sie przydac w razie padaki obecnej...

      I
      -AMENT-
      I

      1. khe khe , GULIwer 24/10/04 15:10
        tylko czy płyta jeszcze ISA będzie miała :) ATSD tez już nie sprzedaje staroci a nóż widelec kiedyś sie przyda :)

        I'm only noise on wires

    2. ja mam , McMi21 23/10/04 12:05
      zachomikowana rive tnt, seagate 8 GB, modem. tez uwazam ze ze sprzedarzy dostanie sie marne grosze, a w razie jakiejs awarii pozwoli zaoszczedzic czas, pienidz itd.

  5. cztery dychy maks , no13 23/10/04 13:16
    ......

    Iron Maiden

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL