Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 13:01
 » DJopek 13:00
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45

 Dzisiaj przeczytano
 40733 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

hp deskjet 3500 series - kupa , RusH 25/10/04 22:03
MAMO !!!
Pod win98 drivery z CD nie dzialaja - nie widza drukarki, nie da sie recznie zainstalowac. Pod XP juz zadzialaly, ale ...
drukarka sie zacina "na zawsze" po proboie drukowania czegokolwiek przez siec (jesli sie ja udostepni i wydrukuje z innego kompa przez siec).
Zawiesza sie na "drukowanie" i przestaje przyjmowac kolejne 'pisemka'.
Dodatkowo ma tusze 8ml :DDD
Smiec a nie drukarka.

I fix shit
http://raszpl.blogspot.com/

  1. tia , mirkrup 25/10/04 23:43
    widać masz problemy z USB, raczej ku temu bym się skłaniał, od "chlebaka" nie można zbyt wiele wymagać - kosztuje tyle, co komplet nowych atramentów, dlatego wszystkim polecam 9xx lub PhotoSmarty 1xxx - 42 ml :))

    1. znajomi , RusH 27/10/04 15:48
      dostali "za darmo"
      to za darmo to juz 6 godzin mojego zycia przy sraniu sie z tym zlomem

      najzabawniejsze jest to ze zawiesza sie dopeiro jak sie cos wydrukuje na niej przez siec, normalnie drukuje po zainstalowaniu .. wysylam cos przez siec i KONIEC , trzeba zreinstalowac :)

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

  2. mam HP3550 , malyy 26/10/04 22:38
    nie mam z nia klopotow, za te pieniadze, i powazna zaleta, doskonale sie nabija nowym atramentem.

    Pozdrawiam Andrzej

  3. poczytaj , mirkrup 28/10/04 00:02
    http://h10025.www1.hp.com/...amp;docname=c00065322

    może pomoże?

    1. ewentualnie to , mirkrup 28/10/04 00:03
      http://h10025.www1.hp.com/...amp;docname=c00038749

      1. dzieki , RusH 28/10/04 01:08
        ale dalem sobie spokoj z tym szitem, jutro przeinstaluje spowrotem windowsa na 98 i tak juz zostawie, widac HP nie lubi jak sie jego drukarki udostepnia przez siec

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL