Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 13:01
 » DJopek 13:00
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45

 Dzisiaj przeczytano
 40874 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kieszen HDD a BlueScreeny , Daniel 25/10/04 23:49
Czy to mozliwe, aby kieszen do dysku twardego powodowala "niebieskie ekrany" podczas ladowania systemu ? Ale co ciekawe, nie dysk systemowy jest w kieszeni, ale drugi dysk (z danymi).
Po wlozeniu drugiego dysku system od razu po zaladowaniu WinXP PL "zamiera" z "ekranami smierci". Jak nie wloze drugiego dysku, to takie ekrany pojawiaja sie bardzo zadko (ale tez sie to zdarza). Oba dyski sa sprawne, zasilacz wymienilem na nowy (firmowy, 420 wat). System byl reinstalowany.

  1. może , mirkrup 26/10/04 00:05
    szeleczka w kieszeni pomiędzy HDD a złączem zewnętrznym jest trafiona?

  2. jest to możliwe , Master/Pentium 26/10/04 10:56
    chociaż rzadkie. Niestety nie potrafię zdalnie ci więcej zasugerować.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  3. Niestety, ale to możliwe , JOTEM 26/10/04 11:04
    Zużyłem już 6 kieszeni na twarde (4 ADAXowe i 2 optimusowe). Po prostu po pewnym czasie, po iluś cyklach włożenia i wyjęcia styki korodują, zdziera się warstwa złota (jak jest), bronz zmienia strukturę i po prostu momentami przestają kontaktować. Cuda się wtedy potrafią dziać - zależy od dysku. Po wymianie kieszeni wszystko wraca do normy. Jeśli dysk jest NIE wyjmowany (ale w kieszeni) - kieszeń wytrzymuje ZNACZNIE dłużej. Aha i nic nie pomaga przemywanie styków, szlifowanie, odginanie (pomaga na kilka dni). Po prostu kieszeń pada.
    Pozdrawiam.

    Poryjemy..zrobaczymy

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL