Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 49244 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak załozyc hasło na dysk? , Sociu 26/10/04 23:26
Heya
Mam problem z rodzenistwem (pewnie nie tylko ja) grzebia mi po dysku czego bardzo nie lubie i chciałbym jedena partycje zrobic na hasełko tylko jak? jedna partycje zrobiłem w NTFS ale nie chce zakładac innych kont niz to jedno (głowne), jest jakis sposób albo program ktorym mogłbym załozyc hasło na ta partycje? tzn. zeby logował sie domyslnie tak jak teraz np. administrator ale zeby dostep do tego dysku miał tylko ja na hasło. System to W2k Profesjonal.
Pozdrawiam

  1. kilka , Keeper 26/10/04 23:45
    Steganos Safe 7
    Folder Shield 2003 1.3
    do tego drugiego to: http://www.baxbex.com/demos.html masz filmik pokazowy...

    -------
    http://www.siemiany.info

    1. tu chyba.... , Gajdzi 27/10/04 11:40
      nie chodzi o ukrywanie...
      Ja bym tam chcial,zeby bylo wszystko widoczne i tylko przy probie wejscia pytalo o haslo....

      Pan Bóg bawi się z ludźmi w
      chowanego.
      On odlicza - ludzie się chowają...

  2. albo Invisible Secrets 4.x , Arlathan 27/10/04 00:03
    przyjemny program

    -
    I Rock. Fact.

  3. dzieki , Sociu 27/10/04 12:07
    chodziło mi własnie o to zeby wszystko było widoczne i zeby pytał o hasło jak to napisał Gajdzi, sprawdze wszystko.
    Pozdrawiam

    1. to jak mozesz... , Gajdzi 27/10/04 12:44
      daj znac, co bylo najblizsze Twoim oczekiwaniom... ;)

      Pan Bóg bawi się z ludźmi w
      chowanego.
      On odlicza - ludzie się chowają...

      1. hmm , Sociu 27/10/04 13:12
        zainstalowałem Invisible Secrets i nie bardzo sie połapałem:) nie udało mi sie załozyc hasła na partycje mozna za to poukrywac pliki...chyba bede zmuszony załozyc nowe konto uzytkownika ale nie bardzo mi to pasuje bo nie chce za kazdym odpaleniem windy wklepywac uzytkownika i hasło:(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL