Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 17:28
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54744 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Canon Powershot A95 - chęć kupna aparatu... Czy warto? , fatal 27/10/04 19:07
Moja siostra zamierz qpić w/w aparacik. Jednak ja jestem totalna lama jeśli chodzi o te sprawy. Czy możecie mi poradzić, czy brać? Bo przeglądałem stronkę http://www.pixmania.com/...pack/powershot-a95.html i oni tam mają najniższe ceny (może są gdzieś niższe?). Ale do rzeczy... Co o tym sądzicie (aparacie i cenie) Warto, czy nie?

Nikt nie jest samotnym mając ......
gumową kaczuszkę ;)

  1. Bardzo rozbudowany kompakcik cyfrowy , NimnuL-Redakcja 27/10/04 20:45
    pełem namual, obrotowy wyswietlacz, 5MPix, przyzwoite makro ...srednie auto. Generalnie to dobry aparat za ta cene . . . jesli oferowane przez niego parametry mozliwosci odpowiadaja to kup, raczej sie nie zawiedziesz.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. Osobiście nie polecam , PKort 27/10/04 22:16
    Dużo lepsze zdjęcia zrobi ten aparacik:
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33539641
    Jak się zakręcisz, to znajdziesz w niższej cenie. W MM ostatnio był po 1222.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. najpierw sobie policz koszty , digiter 28/10/04 04:09
    a95 jest o 200 zł tańszy od v1. Pamięć do a95 jest 2x tańsza niż do v1- najlepiej kupić 256 MB- różnica ok. 100 zł. Największą wadą Sony są akumulatorki- seryjnie masz 780mAh co jest zdecydowanie za mało- niestety najwięcej możesz kupić 950mAh za dodatkowe 100zł. Do canona za 30 zł dokupujesz baterie o pojemności 2400 mAh + dokupujesz ładowarkę. Jeśli robisz fotki z użyciem wyświetlacza to baterie szybko się zużywają- najlepiej mieć 2 komplety- w sony będą wystarczały na 3x mniej. Jeśli chodzi o samą jakość fotek to różnice będą zauważalne tylko w specyficcznych testach, realnie oba aparaty robią z taką samą bardzo dobrą jakością- nie ma szans żebyś zauważył różnicę gołym okiem.
    Kilka dni temu w supermarkecie się nudziłem i przeglądałęm miesięcznik Foto- coś tam. Były testy aparatów 5 mln pix - sam się domyśl który aparat wygrał.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. A widziałeś fotki z obydwu , PKort 28/10/04 08:41
      że twierdzisz, iż różnica w jakości jest mała? SONY pod tym względem bije na głowę Canona.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

      1. Ojjj jestes pewien? , NimnuL-Redakcja 28/10/04 16:27
        .,.,.,

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. Ojjj , PKort 28/10/04 18:08
          jestem pewien.

          Heavy Metal or no metal at all
          whimps and posers - Leave the Hall !!

  4. Bierz ten: , Dexter 28/10/04 06:52
    http://www.agito.pl/...mp;cid=12&p=&prid=2

    Jak nie planujesz drukować zdjęć większych niż A4 to spoko.

    I karta 256 extra.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  5. czy ten A95 , Portal 28/10/04 09:54
    duzo rozni sie jakoscia zdjec od tego A75 lub A85 ? chodzi tylko o jakosc zdjec

    1. Jeśli pod pojęciem jakości rozumiesz , NimnuL-Redakcja 28/10/04 16:25
      szczegółowość to roznica jest widoczna, szczegolnie miedzy A75 .... miedzy A75 rozni sie rowniez tym, ze A95 (80 i 85 rowniez) maja odchylane LCD i manualna ostrosc ...

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. to A75 nie ma manualnej ostrości? , Auror 28/10/04 16:36
        mój A70 to ma

        portnicki.com
        +++++++++++++
        portnicki@gmail.com

        1. tego pewien nie byłem ;) , NimnuL-Redakcja 28/10/04 19:25
          jednak ma ... ale odchylanego LCD nie ...


          PKort ... roznica nie jest az tak przytłaczająca,, nie przesadzaj.

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL