Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54965 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sony Ericsson T610 Problem ! , MarSiw 27/10/04 21:18
Znajoma ma SE T610 i se kupila ostatnio kabelek,aby moc zgrywac fotki z komorki na kompa i cos jej nie dziala. Robi tak jak jej mowil inny uzytkownik takiego telefonu i lipa. Mowi ze sie jej pojawia No connect czy cos w tym stylu. jakie moga byc tego powody? Moze trzeba zmienic cos w ustawieniech komorki?

  1. nie p[o prostu , Nessay 27/10/04 21:30
    pewnie kupila trefny kabel - na allegro duzo takich :/

    1. raczej nie , MarSiw 27/10/04 21:32
      ten kto go odbieral dla niej sprawdzal go i dzialal ale nie wiem czy jej telefonie wiec to raczej odpada

  2. Napisz jaki soft jest , adamakonto 27/10/04 21:45
    w kompie do "wyciagania" zdjec uzywa. Jesli Float Mobile Agent to nie powinno byc problemu tylko trzeba ustawic odpowiedni sposob komunikacji. Inny sposob to wyslanie via irda i wtedy zdjecia zapisuja sie na pulpicie.Jedyny feler irdy to to ze nie wyslesz w ten sposob gierek java.

    Adam

    1. mowi ze , MarSiw 27/10/04 21:55
      uzywa Float Mobile Agent a sposob komunikacji ma zaznaczony jak to napisala ten pierwszy :) (ach te baby) jaki ma wybrac? bo ona sama nie wie co i jak do konca

      1. Najlepiej sam jej to zrób ;-) , sebtar 27/10/04 21:59
        Ten program jest bardzo prosty w obsłudze, nie powinno być problemu jeśli istotnie kabel jest dobry. W telefonie nie trzeba nic włączać. Tylko pytanie jeszcze jaki to jest kabel, bo jak kupiła na USB to to pewnie nie bedzie działać i starownik jakiś potrzeba...

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL