Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 60780 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

IRC, f-serwer, potrzebna pomoc , GULIwer 28/10/04 23:36
Szukam pewnej rzeczy i kolo z drugiego kośca świata wystawił mi to na ircu ale ja irca nigdy nie używałem i teraz mam kłopot napisał mi tak
"U have to know how to use f-server, cause I put the DPF cd on my dvd-rom if you type !list in the channel, it will find my server and type the trigger"
pisze !list i wyświetla mi liste kilku serwerów niestety nie przekopiuje co pisze przy tej osobie bo straszny syf wychodzi. W każdym bądź razie jest serwer tej osoby. pisze trigger lub the trigger i nic się nie dzieje :(
Co ja robie źle, nawet znalazłem sobie poradnik http://www.fantasyworld.pl/...viewtopic.php?t=2726 ale tez nic za jego pomocą nie moge zrobić :(
Klient to mIRC 6,16

I'm only noise on wires

  1. jedno z głowy to teraz dwa kolejne pytania :) , GULIwer 28/10/04 23:57
    jak się mozna było domysleć :) trigger to nie pisze się trigger tylko to co w opisie serwera jest po trigger czyli /ctcp cośtam
    dobra dostałem się do kolesia i jak patrze porusza się komendami unix ale strasznie szybko mnie rozłacza i mam komunikat "Out of Time" .<<UPP>>.
    na stonie tej grupy w opisie irca pisze Fileserver need to be CTCP/Silent ale nigdzie takiego ustawienia silent nie moge znaleźć, mam invisible mode w connect ale to chyba nie to

    Aha i jeszcze pytanie czy IRC ma wznawianie, jakby mnie rozłaczyło to czy będzie zasysał od poczatku czy od miejsca w którym się rozłaczył ???

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL