Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64256 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Potrzebny program który otworzy avi 700MB binarnie na sprzecie z 256SDR , GULIwer 29/10/04 21:35
albo jakis program którym mozna odciąć dokładnie zadaną ilość bajtów z końca pliku.
Problem jest taki że mam film który się nie otwiera a GSPot pokazuje komunikat "... This file has 1,56kb (or 1,604 baytes) of extra "garbage" at the end that is not part of the data yet is not marked as a "junk" either. This is not usually a serious problem hovever, and is unlikely to cause a problem.
Mam tnij.exe ale on odcina albo 50kb albo 1MB po odcięciu 50kb i potraktowaniu pliku DivFixem działa ale jednak chciałbym oryginał ale pozbawiony tych dodatkowych bajtów z końca
Odrazu mówie VDub/NanDub/DivFix nic nie są w stanie zrobić (zwieszka programów zazwyczaj) na podstawowym pliku ze "śmieciami"
pozdr. & THX

I'm only noise on wires

  1. hmm , Carduin 29/10/04 23:05
    używałem do podobnych celów
    programiku WinHex, otwierał pliki 6 GB
    przy 512 MB ramu więc nie powinno być problemu...

    1. fakt fajny progz ale , GULIwer 30/10/04 01:17
      chyba w tej wersja evaluation nie da się kasowac zawartości więc juz ide szukać ciasteczka ale jakby ktoś miał inne propozycje to z chęcią sprawdze. Aha ten program jest dla moich potrzeb jak strzelanie z armaty do muchy. Coś dużo prostsze może też być :)

      I'm only noise on wires

  2. i już wiem w czym problem z tym avi , GULIwer 30/10/04 03:00
    on poprostu od pewnego momementu ma samo ..... (czyli jakiś spryciula robi śmietnik i celowo uszkadza innym pliki) a ja wcześniej tego nie zauważyłem bo samym końcem się zajmował ale zdziwiłem się jak po obcięciu tych 1604bajtów VDub pozostawił 480MB z 697MB, piękne to rzeczy ludki zaciągają a jakby na hash patrzyli to by tego nie było i potem ci dupe truje że nie chodzi, grrr, bo to nie pierwszy raz ale dopiero pierwszy raz postanowiłem się tym zająć.
    HexEditor (HHD Hex Editor) znalazłem na googlach ale troche musiałem potestować bo poza tym WinHexem to wszystkie albo się zawieszały, albo komunikat o za małej pamięci :(
    Dzięki za pomoc Carduin i dobranoc wszystkim

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL