Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64208 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Komunikat "zamykanie systemu" i reset , Redas 29/10/04 21:36
Wlanczam dzisiaj komputer i po kilku minutach pracy wyskakuje nastepujacy komunikat:
"Zamykanie systemu
Trwa zamykanie systemu.Zapisz wszystkie .........
Zamykanie zostalo zainicjowane przez ZARZADZANIE SYSTEMEM NT\SYSTEM

Czas do zamkniecia : 00:00:xx

Wiadomosc
Process systemowy C:\WINNT\system32.lsass.exe~ zostal nieoczekiwanie zakonczony z kodem stanu 128.
System zostaie zamkniety i uruchomiony ponownie. "
No i nastepuje reset i tak za kazdym razem po uruchomieniu wczesniej czy pozniej wyskakuje komunikat i po minucie reset.
Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam. Nie chce mi sie instalowac na nowo systemu.

Dzieki za wszelkie podpowiedzi

  1. moze , Keeper 29/10/04 21:53
    vir. sasser/blaster itp.
    wlacz firewalla, zupdatuj windowsa, moze przydac sie www.sasser.prv.pl....

    -------
    http://www.siemiany.info

  2. po pierwsze: włĄczam! , Morgoth 29/10/04 22:05
    po drugie: ludzie nauczcie się wreszcie ortografii! "Podstawówka wita."

    po trzecie: wpisz w konsoli "shutdown -a"

    po czwarte: natychmiast zaktualizuj swojego ikspeka przy pomocy "windows update", zainstaluj firewalla, zrezygnuj z IE na rzecz www.opera.com lub www.firefox.pl

    1. hmm , Czarek 30/10/04 13:53
      a co ma z tym wspolnego przegladarka?

      poza tym, ze sciezki wynika, ze ma W2k, a nie XP...

      1. mmh , Morgoth 30/10/04 16:44
        co ma z tym wspólnego przeglądarka? Wbrew pozorom wiele, m.in. to żeby nie było znowu pytań w stylu "nie mogę zmienić strony startowej w IE", "czemu komp się ciągle wiesza" itp. Poczytaj arty np. na secunia.com nt. bezpieczeństwa IE.

        Jeden pies, i to jest NT, i tamto jest NT.

        BTW jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej się nie odzywaj.

        1. hmm , Czarek 30/10/04 17:20
          Z problemem w pytaniu przegladarka nie ma NIC wspolnego. Nie rozszerzaj sztucznie tematu po fakcie. EOT.

          1. zabawny jesteś , Morgoth 30/10/04 18:10
            a co wspólnego z tym problemem mają Twoje posty? Czy chociaż w najmniejszym stopniu pomogłeś koledze Redas? Nie sądzę.

            > Nie rozszerzaj sztucznie
            > tematu po fakcie
            Chyba jednak muszę rozszerzać skoro nie zrozumiałeś o co chodzi.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL