Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64209 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GIMP 2.0: , j23 30/10/04 09:11
czy ktoś wie jak zresetować w GIMPie interface do oryginalnych ustawień, takich jak po instalacji? Poprzerabiało mi się i teraz nie potrafię wrócić do takich jak były...

Dumny nosiciel moherowego beretu!
Me gustan tomar mis copas
Żubrówka es lo mejor!

  1. Linux , NikiLauda 30/10/04 10:44
    Hey. Mam pytanko bo tak czytam że używasz Lunixa - bedę początkującym i polecają mi Fedorę lub SuSe. Czego ty używasz i co mi polecasz
    Pozdro

    1. Nie jestem rasistą, , j23 30/10/04 12:07
      różnice raczej są drugorzędne. Mandrake jest najlepiej spolszczone i dzięki urpmi bardzo dobrze zarządza się w niej oprogramowaniem. Fedora jak na RedHatowate przystało, ma świra nt. patentów na oprogramowanie i trzeba tam nagrzebać by chodziły mp3, pliki video itp. Mandrake jest ok właśnie po 3 miechach, gdy pojawią się dobre update. Mandarynka 10.1 Official (już jest!) powinna być OK skoro Community po update była dobra.

      Dumny nosiciel moherowego beretu!
      Me gustan tomar mis copas
      Żubrówka es lo mejor!

  2. On uzywa , krogulec 30/10/04 11:41
    i poleca Mandrake. Sam jednak twierdzi, ze ten system zaraz po wydaniu nowej wersji jest niestabilny i dlatego poleca zaisntalowac Mandrake 10 (10.1 jest chyba jeszcze zbyt nowa) oraz zrobienie od razu aktualizacji przez urpmi. Niedawno pisal o tym jak to sie robi ;)

    Ze swojej strony dodam, ze nie przepadam za Fedora, a SUSE kiedys bardzo mi sie podobalo, ale nie mialem z tym systemem od dawan stycznosci i nie wiem jak teraz wyglada wiec byc moze upgradowany Mandrake jest dobrym wyborem (bo nie zaktualizowany moze skutecznie zniechecic do linuxa).

    Co do glownego watku - moze to ci pomoze:
    http://gimp.eu.org/...view&id=52&Itemid=38
    http://gimp.eu.org/...=view&catid=3&id=706

    W linuxie tych ustawien nalezy oczywiscie szukac w /home/uzytkownik/.gimp-2.0

    1. muchos gracias, pomogło! , j23 30/10/04 12:31
      Choć wcale nie jest łatwo wpaść na pomysł że okno dialogowe trzeba wrzucać na dolną belkę doku, a jeszcze trudniej że aby to działało, trzeba wrzucać oderwane okno dialogowe, a nie normalne...

      Dumny nosiciel moherowego beretu!
      Me gustan tomar mis copas
      Żubrówka es lo mejor!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL