Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49

 Dzisiaj przeczytano
 68492 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

wiem BYŁO! jaka cyfrówka do 1500zł , TuTu 31/10/04 00:15
wiem ze było ale kumpela mnie katuje, więc co proponujecie do 1500zł i ani zł wiecej. Njalepiej jaki¶ jak najmniejszy i minimum 3X zoom optyczny.

Pozdr.

  1. np: , Birdman 31/10/04 00:16
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33268578

    ping?

  2. hmm , akustyk 31/10/04 00:18
    no najmniejszy to moze nie, ale moj aparat bedzie do wziecia za ciut wiecej niz to 1500zl. Minolta Dimage D7i. zoom optyczny niestety ma 7x, ale jak na tej klasy sprzet ma calkiem niezla jakosc ;-)

    z nowek, to Canon S50.

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. na co sie przesiadasz? , bartek_mi 31/10/04 00:40
      pewnie na canona....

      ;))))

      dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

      1. hmm , akustyk 31/10/04 09:25
        no zgadles ;-) 10D.

        najpierw myslalem o Nikosiu D70, ale okazalo sie, ze korpusy 10D sa nieznacznie tylko drozsze, a Canon znacznie lepiej pasuje do moich zastosowan (landszafty) - duzo mniejsze szumy przy ISO 100, mirror lock-up, magnezowy korpus, programy glebii ostrosci... jest wolniejszy jesli chodzi o np. zapis zdjec, ale w moim przypadku nie gra to wiekszej roli. no i jest ciezszy (okolo 1kg z bateria), ale to akurat mi sie podoba ;-)

        teraz bede sie musial rozstac z Minolta, zeby grosz odzyskac. niestety, naleze do tych osob, ktore sie bardzo przywiazuja do sprzetu, a w tym wypadku jest do czego (D7i to fantastyczny aparat z punktu widzenia uzytkowania) - trudno mi sobie wyobrazic chwile rozstania... chlip... 16 miesiecy "wspolnego zycia" :-(

        http://akustyk.magma-net.pl

        1. hmm , akustyk 31/10/04 09:31
          a tak nawiasem mowiac - okazalo sie, ze w 10D siedzi ten sam procesor obrazu Digic, odpowiedzialny za robienie psiejsko-czarodziejsko k.py o przesyconych kolorach ze zdjec Canonow Axx (choc niektorym to sie podoba) ;-) na szczescie u mnie parametry nie sa sztucznie napompowane :D

          http://akustyk.magma-net.pl

    2. czy to jest ten? , m&m 31/10/04 10:51
      http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33793191 tu widze ze cena jest na razie w miare, moze masz wiecej akcesoriow?

      1. hmm , akustyk 31/10/04 11:07
        tak, to jest ten sam. z tym ze moj jest europejski i z tego co wiem z tych udanych Minolt. mowiac dokladniej, slyszalem od kilku sprzedawcow, ze egzemplarze D7i w ktorych szum nie byl bardzo mocny sa rzadkie. u mnie wyrazny jest tylko szum niebieskiego kanalu (a to normalne w tym modelu), wiec to najprawdopodobniej jeden z tych nielicznych egzemplarzy.

        do mojego beda 3 komplety akumulatorow (w tym 8 Panasonikow 2000mAh) w plastikowych pudelkach, ladowarka, filtr UV wielokrotnie powlekany Hoya (szara seria HMC), wezyk spustowy i karta pamieci 32MB. no chyba, ze ktos chce to moge dac Imro 512MB (szybkie w tej Minolcie) za odpowiednio kilka zlotych wiecej (120zl powiedzmy).

        oprocz tego mam filtr polowkowy szary Hoya, zoltozielony, gwiazdke 4x, konwersyjny Tiffen 80a, neutralnie szary ND4 wielokrotnie powlekany, zmiekczajacy Duto Heliopana. za kilka zlotych moge dorzucic do kompletu - wedlug zyczenia.

        http://akustyk.magma-net.pl

  3. ja to bym bral to , w1lko 31/10/04 00:46
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34084914

    1. zdecydowanie s50 , bartek_mi 31/10/04 00:51
      inna klasa sprzetu

      dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  4. Według mnie , PKort 31/10/04 08:43
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33903078
    najlepsze w tej klasie.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL