Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2425 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] prosze o wycene XP 1800+ , Maniak 31/10/04 13:59
Mam do sprzedania rocznego Athlona XP 1800+ T-bred. Szukalem na allegro ale nie znalazlem prawie nic co moglo by zasugerowac cene. Procek z serii JIUCB krecacy sie z 1800@2400 przy @1,675V-1,7V. Za ile moge go sprzedac ? max jaki moge wyciagnac.

Zmień swój podpis na Boardzie

  1. najtańszy sempron z GWARANCJĄ to , Chrisu 31/10/04 14:10
    190 zł. odlicz od tego co masz 25-35% za wiek procka i 30% za brak gwarancji i będziesz wiedział. Ew możesz dodać 10% az dobre kręcenie...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. ze 100 - 120zł , havranek 31/10/04 14:11
    ja bym więcej za niego nie dał.

  3. <.> , Maniak 31/10/04 14:16
    Hmmm wlasnie znalazlem na allegro za 150 zl ... Hmm no nic zobaczymy ,dzieki za sugestie ... ale te ceny leca w dol :( ... znow trzeba bedzie etyke odlozyc na polke i wcisnac go jakiemus noob'owi za cholernie wysoka cene...

    Zmień swój podpis na Boardzie

  4. ja moglem sprzedac tydzien temu , XiSiO 31/10/04 14:24
    za 220 zl wycofalem sie bo nie warto zamieniac go na mobile 2500+, chodzi mo obecnie na 200x9 i jestem zadowolony, lepiej zmien plyte i pamiec, mi przyroslo w 3dmarku po wymianie kt266 na Force2-400 i dual z 8000 na 12850 na Gf4ti 4600

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. acha :) , XiSiO 31/10/04 14:25
      jak bedziesz wycofywal aukcje napisz ze Ci sie ukruszył :) zobacz za co dostalem warniga od allegro kilka dni temu :)

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    2. przyrosło ci tyle po wymianie samej płyty ? , digiter 31/10/04 15:45
      czyli sam wzrost taktowania pamięci spowodował taka poprawę wyników ?

      Piszcie do mnie per ty z małej litery

      1. nie sam wzrost taktowania pamieci , XiSiO 31/10/04 22:11
        pamieci swoja droga zamienilem kingstona pc2100 na hynixy d43 2x 256 w dualu na c2 ale poszedl procek zamiast 133 magistrala teraz jest 200 i to dalo przyrost wydajnosci.

        "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
        zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    3. <.> , Maniak 31/10/04 21:47
      No ale ja nie mam co zmieniac :) plyta 8RDA+, dual twinmos cl2 pc3200 512MB. Jedyne co zmienilem to procka :)

      Zmień swój podpis na Boardzie

  5. a ile byscie dali za 1700+@2.4GHz? , dawidy 31/10/04 16:13
    Tak z ciekawosci pytam, bo zastanawialem sie ostatnio o zmianie procka na mobile, ale nie wiem czy gra warta swieczki,
    bo moj spokojnie smiga na 12x200, a moze nawet wiecej, ale nie probowalem bo nie chce zasilacza sfajczyc (fortron300W)

    102594

    1. tyle co za tego , Chrisu 31/10/04 16:59
      1800+

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. eee, to jeszcze dlugo bedzie mi sluzyl :) , dawidy 31/10/04 18:42
        a nastepny ktory kupie bedzie 64-bitowy

        102594

    2. napisane przeca wyraznie , rapra 31/10/04 22:02
      ze 2400+ (startujemy z 1800 a nie jest mowa o 2200+).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL