Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2437 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Troche muzyki do rozpoznania - sample mam! Zalezy mi na tym wiec niech kazdy poslucha , kubazzz 31/10/04 18:38
ftp://kubazzz.no-ip.info/

tam sa trzy utworki.
limit userow na serwerze to 8.
ale mysle ze nei bedzie wielkiego problemu.
kawalki przynajmniej 2 [arab i sun] slyszalem kilka razy i powinny byc znane niektorym.
trzeci kawalek [millioners] to nie mam pojecia co to.

SM-S908

  1. [;..;] , GesTee 31/10/04 18:46
    arab - panjabi mc - yogi albo jogi :P

    :)

    1. dzienxxx , kubazzz 31/10/04 18:47
      zaraz zprafce.

      SM-S908

  2. ok zostaly jeszcze dwa , kubazzz 31/10/04 19:01
    a widze pustke na laczu:)

    SM-S908

  3. no dawac, dawac :) wciaz nie znam dwoch tytulow :) , kubazzz 31/10/04 20:26
    ....

    SM-S908

  4. Planet Funk - Chase The Sun, z plyty Non Zero Sumness , Conroy 31/10/04 22:50
    Tutaj mozesz posluchac probki (i stwierdzic ze to to samo:) :
    http://217.158.65.105/...sults.php?q=chase+the+sun

    http://flickr.com/photos/myhacien
    da

    1. tak nawet myslalem , kubazzz 31/10/04 23:08
      ze to moze byc planet funk.
      dzieki!. Bardzo fajny kawalek!:)

      SM-S908

      1. [;..;] , GesTee 1/11/04 09:12
        Planet Funk - The switch

        tesh fajny polecam
        z reklamy takiej jednej :D
        tylko ja cos niemoge zassac ;/

        :)

        1. heehe znam:) , kubazzz 1/11/04 10:17
          wlasnie po tym sie zasugerowalem ze sun to tez moze byc planet funk.
          ale dzieki.

          SM-S908

        2. a ja , kubazzz 1/11/04 10:19
          mam. chcesz? [jesli dobrze rozumiem co napisales]

          SM-S908

          1. [;..;] , GesTee 1/11/04 16:06
            dobrze zrozumiałes :) bo teraz pakiety maja uszy i trzeba uwazac

            wiec prosze cie bardzo o podesłanie "dema" na :)

            :)

            1. ok juz idzie , kubazzz 1/11/04 22:01
              sorry, ze tak pozno.
              sprawdz maila za 3-5 minut.

              SM-S908

  5. dzieki za pomoc! - powrzucalem pare Bonusow na FTP!! , kubazzz 1/11/04 00:31
    prosze sie ustosunkowac do nich w miare mozliwosci, czy sie podoba czy nie.
    Bent - 'the waters deep' [imho genialne, ale b. zalezy mi na waszych opiniach]
    Pare modulow legendarnego Purple Motion, jeden scorpika

    SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL