Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2445 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak odzykac tablice plikow w NTFS ? , mehow 31/10/04 20:02
hej!
wlasnie podpialem do kompa dysk ale niestety nie moge przegladac jednej z partycji gdyz wyswietla sie komunikat iz jest ona uszkodzona. Scandiska nie da sie uruchomic gdyz wyswietla on błąd : "tablica plikow jest uszkodzona"
Nie bardzo wiem co z tym fantem zrobic. Na utraconej partycji znajdowal sie system WinXP i wiele dosc waznych aplikacji.
Jesli ktos ma pomysl jak przywrocic tę tablice plikow bede bardzo wdzieczny.
System to WinXP ale niestety nie posiadam CD-ROMa wiec uzycie dysku instalacyjnego odpada.
W google szukalem pod haslami:
"przywracanie tablicy plikow"
"MFT recovery"
"file table recovery"
"NTFS recovery"
Niestety nic nie udalp mi sie ciekawego znalezc.
Bede bardzo wdzieczny za wszelką pomoc
Z gory dziekuje i pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Na cudze błędy patrzymy jak na
cudze kobiety. Mamy z nich dużo
więcej radości niż z własnych.

  1. [;..;] , GesTee 31/10/04 20:49
    ntfs chyba niema czegos takiego jak tablica plików bo ten system jest robiony jak baza danych ale moze sie myle tak czy siak prawdopodobnie ciezko ci bedzie odzyskac cokolwiek

    :)

  2. uruchom , borg18 31/10/04 20:51
    nie scandisk a FDISK zeby posprawdzał miałem tak kiedyś tylko na xp i włączyłem 200 z innej partycji i sama to naprawiła

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

  3. trzeba miec dysk instalacyjny z xp , black-bird 31/10/04 20:55
    z niego uruchomic konsole odzyskiwania i odpalic chkdsk z odpowiednim parametrem

    1. a jak się ... , Tola 31/10/04 23:16
      nie uda to można użyć programu Ontrack Easy Recovery aby odzyskać potrzebne informacje.

      ... Jeśli nie wolno, ale się bardzo
      chce to można ...
      Chriss Tolla

  4. idź do kumpla i ... , Master/Pentium 31/10/04 23:28
    odpal PC Inspector 3, potem kombinuj z opcjami odzyskiwania. Użycie chkdsk z opcją naprawy (/F) jest mocno ryzykowne w twoim przypadku.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL