Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Kenjiro 20:00
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24

 Dzisiaj przeczytano
 30677 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki darmowy soft do tworzenia WWW ??? Prosty ! , Doczu 1/11/04 19:31
Zaznaczam, że nie zalezy mi na wodotryskach.
Dobrze by było, aby miał tylko to co niezbedne, czyli, mozliwość dodawania fotek, jakies nieskomplikowane tło (opcjonalnie), ofkorz url'e itp.
Wszystko co ponad to, jest mi zbedne.
Ważne żeby był prosty w obsłudze, i najlepiej po polskiemu :-)
Wszelkie Pajączki, FrontPage'y itp to za wiele dla mnie.
Jest sofcik, który spełniałby moje wymagania ?

  1. hmm , akustyk 1/11/04 19:34
    Notatnik? albo Crimson Editor, zeby byla kolorowana skladnia

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. No tak - zapomniałem napisać, że nie znam na tyle HTML'a zeby w notatniku pisać , Doczu 1/11/04 19:38
      A ten Crimson Editor przejrze

      1. hmm , akustyk 1/11/04 19:53
        to sie naucz. predzej czy pozniej i tak bedziesz musial, a rzezbiac w edytorach graficznych tylko narobisz sobie szkod, a kod bedzie daleki od optymalnosci.

        www.w3c.org i jedziemy. to wcale nie jest trudne.

        http://akustyk.magma-net.pl

  2. notatnik+ , McMi21 1/11/04 19:38
    thumbawumba -> prosciej sie nie da :D

  3. Webmajster jest idealny. Polski i prosty bo graficzny - nie trzeba znać prawie wogóle , trol 1/11/04 19:46
    html ( tylko jak zdjecia dajesz to trzeba zmienic w plikach html scieszki z np. "d:\stefan\zdjecie.jpg" na "zdjecie.jpg"

    Fajny programik - ja zrobiłem sobie tą stronke http://wiosna.neostrada.pl/dc/ a wogóle nie znam html :]

  4. hmm , J@rek 1/11/04 20:20
    www.mozillapl.org albo http://www.mozilla.org/
    i kompozytor z pakietu

    Nvu tworzony na silniku mozilli http://www.nvu.com/

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  5. Ok. Dzieki wszystkim. , Doczu 1/11/04 20:32
    Zacznę od tego Crimsona, i bede leciał dalej. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak bedzie kicha to wypróbuje Nvu, a Webmajstra na końcu, bo z nim mam niezbyt miłe doswiadczenia z okresu powstawania mojej pierwszej stronki.
    Jeszcze raz thx za pomoc.

  6. Się podepnę , McIsland 2/11/04 12:40
    i uprzedzam, że w tym teamcie jestem lame

    czym się robi animacje we flashu. albo właściwie całe layouty ??

    GTD ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL