Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 41304 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Podzial netu za pomoca routera, pojawil sie problem :( ... , McMike 2/11/04 18:18
do tej pory dzielilem sobie net w domu pomiedzy komp. stacjonarny a notebooka za pomoca routera firmy Trendnet wszystko dzialalo pieknie ladnie az tu nagle w niedziele d... nie ma netu. W routerze mam ustawiony dla WAN adres IP na stale i wlaczony serwer dhcp dla lanu zeby nie trudzic sie wpisywaniem IP do sprzetow ktore czasem przynosze do domu. Czy to provider zmienil jakos konfiguracje sieci w ten sposob ze router nie daje sobie rady z podzialem netu? Wszystkie wskazowki jak to obejsc mile widziane

If at first the device fails to work...
Find a larger hammer!

  1. OT.. , mike1984 2/11/04 19:10
    a mozna sobie dzilic lacze:) >? bo tez tak planuje zrobic ale ponoc u mnie zaa takie cos jest kara .... tzn za udostepnianie osoba trzecim...a jak sobie laptop podlacze lub kompa siory to chyba nei moga mi nic zrobic ^^ ...

    -=Człowiek sie uczy całe życie=-

    1. mozna dzielic w obebie lokalu... , Dariooo 2/11/04 19:39
      ..ale to kosztuje (jakas dodatkowa oplata) u mnie jest to koszt chyba 5 zl
      Sprawdz w ofercie dostawcy!
      Osoba poza lokal (os.3) zabronione!
      Pozdr.

      druk narzucil homo-sapiens
      linearny paradygmat percepcji

  2. ostatnio rowniez... , Dariooo 2/11/04 19:46
    ...mialem problem z D-Linkiem, gubil adres bramy (nie moglem sie z routerem polaczyc) i co za tym idzie nie milalem netu bo komp nie widzial urzadzenia, ktore "wypuszczalo" go z LANu
    Problem lezal po stronie dostawcy (teraz ustapil) zmieniali operatora!

    Pozdrawiam!

    druk narzucil homo-sapiens
    linearny paradygmat percepcji

  3. No i trzeba pamiętać o ... , bursta 3/11/04 00:31
    Firewall-u. Musi być przepuszczone pasmo sieci lan (zaufane witryny). Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

  4. Problem rozwiazal mi sie w 50%... , McMike 3/11/04 11:11
    gdy wrzuce do routera ustawienia dla WAN zewnetrznego IP ktore posiadam net smiga jak trzeba, natomiast gdy skonfiguruje WAN podajac mu ustawienia dla wewnetrznego IP ( moge sobie dowolnie zmieniac mam 2 IP jedno prywatne drugie zewnetrzne ale do niego musze 15 zeta na miesiac dolozyc ) netu nie ma a do tej pory wszytko smogalo jak trzeba. Naprawde nikt nie wie jak ominac tego typu zabezpieczenie nalozone przez ISP ?

    If at first the device fails to work...
    Find a larger hammer!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL