Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 54402 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dlaczego nie wyświetla mi sie baner rekalmowy nad napisem BOARD ? , Yosarian 3/11/04 22:59
Korzystam z IE 6.0 mam zainstalowane wszystkie latki z M$ i w miejscu owego banera ciągle mam białe tło, banerek z prawej strony czasami sie wyswietla (po odświeżeniu), czasmi nie (wtedy mam białe tło jak w głownym). macromedia Flash player 7.0 mam zainstalowany.
Gdy ze strony głównej wchodzę na boarda to strona ładuje mi sie bardzo długo, częśto muszę wcisnac F5 aby poszła dalej (tak jakby problem z załadowaniem tego banera uniemozliwiał/opóźniał załadowanie boarda).
no i pasek załadaowania strony, na dole, mam tak jakby było wczytane około 35-40 % strony (a jest full tylko bez tego banera .... aż tyle waży ?).

p.s. no i co jest na tym banerze ... ani razu mi się nie załadował :-(
p.s.2 nie mam zainstalowanych żadnych progsów blokujących wyświetlanie rekalm

All the best people in life seem to like
LINUX.
Steve Wozniak

  1. mialem podobnie , Keeper 3/11/04 23:03
    czasem mi sie flashe ladowaly czasem nie... IE 6 - Maxthon.
    Okazalo sie, ze pomoglo przeinstalowanie flasha (udalo sie dopiero po sciagnieciu wersji "stand - alone"). Moze i Tobie pomoze.....

    -------
    http://www.siemiany.info

    1. p.s. , Keeper 3/11/04 23:06
      co do pytanie o to co sie wyswietla, wyglada to tak:
      http://oceanic.wsisiz.edu.pl/~sowinskg/tpcb/4.jpg
      http://oceanic.wsisiz.edu.pl/~sowinskg/tpcb/3.jpg
      http://oceanic.wsisiz.edu.pl/~sowinskg/tpcb/1.jpg
      [reklama solteka]

      -------
      http://www.siemiany.info

      1. thx , Yosarian 3/11/04 23:14
        przybyłem, zobaczyłem ... ale uwierzę jak przeinstaluję flasha ;-)))

        All the best people in life seem to like
        LINUX.
        Steve Wozniak

  2. odpowiedziałeś sobie już na to pytanie , Robek 3/11/04 23:26
    bo używasz IE6.0. Spróbuj zainstalować Firefox. Ja tak zrobiłem bo miałem już serdecznie dość IE6.0 Pod przeglądarką IE6.0 miałem dokładnie ten sam problem co ty po przejściu na Mozilla Firefox nie mam juz tego problemu.

    ***życie jest jak jajko trzeba je
    znieść***

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL