Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » power 01:18
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43

 Dzisiaj przeczytano
 5697 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Allegro - tego przekrętu nikt się nie spodziewał... , metacom 4/11/04 13:10
W archiwum nie znalazłem...

Jakiś allegrowicz miał masę pozytywnych komentarzy i odstąpił swoje konto sąsiadowi !!!!!
http://www.allegro.pl/...er.php?search=mackenzie22

A tutaj "szczęśliwe" zakończenie:
http://info.onet.pl/1004227,11,item.html

Największą sztuczką Szatana jest to,
że ludzie w niego nie wierzą.

  1. no... niezły wałek , Yosarian 4/11/04 13:21
    jakos nie wierzę w to bezinteresowne udostępnienie, może wyjechał za granice na stałe a na koncie i pozytywach jeszcze coś zarobił ..

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  2. no to naprawde niezly przekret , PaKu 4/11/04 14:46
    ale ja takze jakos nie wierze w takie bezinteresowne udostepnienie konta, albo jak pisze Yosarian wyjechal za granice i jeszcze na tym zarobil, albo podczas jego nieobecnosci sasiad sie wpakowal na jego konto albo po prostu jest jakims debilem i je udostepnil

    bez podpisu

  3. niezły debil , Auror 4/11/04 15:52
    żeby komuś swoje konto oddać ... jeszcze sąsiadowi ... rozumiem siostrze, bratu ...

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  4. Dziwna sprawa, , Pinokio 4/11/04 17:09
    ale się pochwalę, że w czerwcu przymierzałem się do tego seagata 160 za 369 od tegoż właśnie gościa, gdy nie miał jeszcze żadnego negatywa. Odpuściłem, bo podejrzane się to wydawało - ta cena, no i 5 lat gwarancji ..

    1. w sierpniu, rzecz jasna , Pinokio 4/11/04 17:12
      nie czerwcu.

  5. kupiłem od tego typa dysk , Aniolek 4/11/04 22:27
    ale na szczescie go otrzymałem....

    http://www.rpc.boo.pl < zapraszam.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL