Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12534 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

XP w firmie , 247 4/11/04 18:55
Musze przeinstalować kilka kompów z firmie i mam takie pytanie, wiadomo instalacja samego xp + sp2 trwa bardzo długo wiec wymyśliłem sobie, że spreparuje nLitem specjalne odchudzone xp z sp2 (u mnie na bartonie 2500+ instaluje się w 11min) i instalne je na kompach wpisując oczywiście seriale które tam wcześniej były, niestety nie wiozłem cd xp z pracy i jedyne jakie posiadam to takie którego nie trzeba aktywować (chyba wiadomo o co chodzi), tu moje pytanie czy jak zainstaluje takie xp i wpisze oryginalne seriale to będzie ok. od strony prawnej ?

  1. nie przyjmie Ci seriala , Kalkin 4/11/04 19:49
    Twoj serial jest od wersji Corporate, a Ty masz w robocie pewnie same OEM'y ( jak każda firma, która ma oryginały)

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    1. ... , 247 4/11/04 21:43
      bazowy xp z ktorego korzystalem mial juz zintegorwany sp1, tak tam sa oemy, szkoda ze tak nie wyda bo bede miec duzo wiecej pracy z tym,

  2. a nie możesz zabrać nLite'a do pracy i tam sobie zrobić... , Kalkin 4/11/04 22:49
    ...okrojoną wersję, bez zbędnych pierdół, reklam, czekającą tylko na numer seryjny ?
    na 100% masz nagrywarkę w pracy...
    a nawet jak nie masz to wykręć domową i wez do pracy... :)
    na 100% przyśpieszysz...

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

  3. ... , 247 4/11/04 23:38
    wiem ale nie mam czasu na to, to jest wlasnie ten minus wszystkiego, samo przygotowanie zajmie kupe czasu, integracja sp2, wybor opcji itp, schodzi, zapomnialem na smierc cd, a szkoda

  4. maksymalnie 30-40 minut , Kalkin 5/11/04 09:29
    j.w.

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL