Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12556 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Testujemy kompa.... , Gajdzi 4/11/04 21:52
Witam...
Jak juz wczesniej wspominalem gdzies na board'ie mam problem z asrock'iem K7VT2...
podpowiedziano mi,ze mam przeprowadzic testy poszczegolnych podzespolow, tj pamieci, grafiki itp....

Ale za bardzo w tym nie siedze i prosze Was o pomoc...

Otoz jakie programy testujace zastosowac do poszczegolnych podzespolow.. np:

1. Jaki program do PAMIECI ???
2. --- || --- GRAFIKI ???
3. --- || --- PŁYTY GŁ ???
4. --- || --- DYSKU ???
5. --- || --- ZASILACZA i PROCESORA (jesli takowy jest) ???

Mile widziane linki do ow programików które zapodacie ;)

Z gory bardzo dziekuje za wszelkie przejawy pomocy!!!

Pan Bóg bawi się z ludźmi w
chowanego.
On odlicza - ludzie się chowają...

  1. moje typy , McKania 4/11/04 23:06
    1. dużo tego:
    memtest i goldmemory to takie, które akurat pamiętam
    2. wszystkie 3dmarki na ten przykład, dział 'benchmarki' w dziale 'pliki' na tpc
    3. hmmmm - windows ? i dużo programów uruchomionych:) nie wiem co by tu stricte do testowania mobo
    4.norton disk doctor Ci chyba styknie [a potem jak odkryjesz ze cos jest zle to moze hdd regenerator sie przyda? :)]
    5. cpu: prime95 przede wszystkim, duzo innych jest: cpu stab, hot cpu tester
    do zasilacza to znowu windows, duzo programow uruchomionych z max. wykorzystaniem duzej liczby urzadzen [jednoczesne wykorzystanie wszystkich dyskow optycznych i magnetycznych, grafy, cpu i co tam jeszcze masz w środku]

    a najprościej to oczywiście [o ile jest taka możliwość] przekładać po kolei części do drugiego kompa i zobaczyć, co jest nie tak

    poza tym użyj google jeśli moje odpowiedzi Cię nie satysfakcjonują

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    1. spoko... , Gajdzi 4/11/04 23:18
      wezme wszystko pod uwage... ;)

      A to przekladnaie odpada, bo czasami komp sie wywali po dniu, a czasammi po miesiacu... a nie mam zabradzo tyle czasu :D

      Dzieki za pomoc

      Pan Bóg bawi się z ludźmi w
      chowanego.
      On odlicza - ludzie się chowają...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL