Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12186 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT ] Opony zimowe... , McMike 5/11/04 00:22
czy przypadkiem nie uzywa ktos z was opon Pirelli Carving, co prawda mam upatrzone dla siebie Nokian'y WR ale ogladalem dzisiaj te Pirelki i wygladaja dosyc ciekawie no i cena w miare - cos okolo 190 PLN.

If at first the device fails to work...
Find a larger hammer!

  1. nie używam ich, ale to powinno Ciebie zainteresować: , fatal 5/11/04 00:47
    http://www.opony.com/...=Pirelli&model=Carving

    http://www.opony.com.pl/...=4&pora_roku=zimowe

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    1. Dzieki, ale to widzialem ... , McMike 5/11/04 00:53
      oponki obmacalem tez dzis organoleptycznie wiec mniej wiecej mam pojecie co sa warte, ale bardziej interesuje mnie zdanie kogos kto jezdzi juz na takiej gumie.

      If at first the device fails to work...
      Find a larger hammer!

  2. co do opon to kazdy obstawia swoie , zorg 5/11/04 01:12
    Ja powiem tylko ze swego doswiadczenia , a ama 3 samochody i troche opon juz zjezdzilem.

    i nie ma lepszych nad Michelin

    http://www.michelin.com/portail/portail/index.jsp

    co nie znaczy ze inne sa gorsze !!!!! poprostu te mi najlepiej pasuja

    salsa merenqe bachata

  3. Można je mieć za 182pln szt. ... , Muchomor 5/11/04 08:38
    ... z darmową dostawą do domu.
    Serwisy internetowe dalej rządzą w sprzedaży opon.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    1. Niby tak ale... , McMike 5/11/04 09:08
      kurier ktore Ci je przywiezie Ci ich nie zalozy :D, lepiej kupic o 5 zloty drozej z wliczonym montazem.

      If at first the device fails to work...
      Find a larger hammer!

  4. pomyśl o Maloyach... , Chrisu 5/11/04 11:15
    ja kupiłem rok temu dębice - mimo że proponowano mi maloye. Ale na lato kupiłem właśnie maloya. Co tu dużo mówić... Miodek nie opony :)

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL