Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17189 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT][porada]Jaka siec komorkowa wybrac i jaka oferte? , koral 5/11/04 16:03
Zaraz zaczne szukac ,ale przyszlo mi do lba,ze moze niektorzy sa z tym na czasie i cos poradza.
Mianowicie, poszukuje telefonu na abonament badz na pre-paid, dla osoby starszej, wiec istotne jest zeby telefon mial przejrzysty,czytelny wyswietlacz, niemikroskopijne klawisze, nie musi miec bajerow (choc polifonia i/lub kolor niekomu nie zaszkodzi,zalezy od ceny:) ). Telefon/oferta ma sluzyc przede wszystkim do rozmow, sms and stuff raczej bardzo malo istotny, przydaloby sie naliczanie sekundowe (od pierwszej sekundy).
Aha, oferta ma nalezec do tych tanszych ,sadze,ze nie bedzie duzo uzywany (20minut...tak strzelam poki co.moze i mniej.) i w celach inforamcyjnych a nie towarzysko-pogadankowych.
Jeszcze jedno, dobrze jakby mial jakies tansze taryfy na stacjonarne albo do idei, moze sie przydac.
Dzieki za kazda [zdrowa:)] sugestie

  1. poczekaj do poniedzialku , smichal 5/11/04 16:10
    bo wtedy zacznie obowiazywac nowa oferta Ideii a teraz mozesz poczytac o niej tutaj http://www.gsmonline.pl/...ow_details.php?id=10272
    jak na razie bedzie to najtansza oferta na rynku - zwlaszcza dla firm - za 15 zl bede mial 25 minut :))

    1. wynika z tego że w POPie będzie obnizka z 80 gr/min na 75 gr/min .... , Yosarian 5/11/04 16:46
      tylko czy czegoś płatnego nie wprowadzą

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

  2. no to ja sie podepne... , rulezDC 5/11/04 16:11
    jakie sa oferty dla tych co chca zmienic siec, wiem ze sa ale moze macie jakies info na ten temat

    koniec koniec koniec

    1. pofatyguj się do konkurencyjnego BOKu , Morgoth 5/11/04 16:45
      i powiedz, że chcesz zmienić sieć. Będą Cię całować po rękach oraz objaśnią co i jak:)
      Nie wiem jak jest teraz, ale ja, jakiś rok temu, przechodziłem z Plusa do Ery. Zaoferowano mi S55 za złotówkę, obniżony o bodajże 20zł abonament (na pół roku) i dodatkowe, darmowe minuty (chyba 15).

    2. jak ptrzechodzisz do plusa z innej sieci , PaKu 5/11/04 22:11
      to jest taka promocja o nazwie "kameleon" polega ona na tym ze przez rok czasu placisz polowe abonamentu, a telefoniki sa niezle

      bez podpisu

  3. to moze dodam,ze , koral 5/11/04 16:12
    nie dla firm,bo takowej nie posiadam:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL