Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 18321 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Toshiba A50-106 może jakieś sugestie - za i przeciw? , roland23 5/11/04 17:54
Zamierzam kupić notebooka, zastanawiam sie nad modelem jw.
może ktoś pracuje z takim notebookiem i podzieli sie swoimi uwagami?
Wg specyfikacji: procesor celeron 1.5 (340) i praca na bateriach do 4 h. ma też mieć ponoć WiFi (w niektórych specyfikacjach podają że jest - w innych że nie)
Czy to prawda że pracuje na bateriach do 4h?
Dlaczego ten notebook ma biały TuchPad?
Czy taka wbudowana sieciówka WiFi ma duży zasięg? Czy lepiej kupić bez wbudowanej i dokupić osobno kartę na PCMCIA?
Notebook ma służyć przedewszystkim do pracy biurowej, ale również aby od czasu do czasu odpalić np. ViceCity.
Da się to pogodzić na tym sprzęcie?

  1. hmmm , WooKy 5/11/04 18:18
    Stalem przed podobnym dylematem jakis miesiac temu, kusila mnie Toshiba swoimi modelami ale za uwaga pewnej osoby z board'a (nie pamietam dokladnie a nie chcialbym palnac gafy:P) zwrocilem uwage na uklad klawiatury w Toshibach serii A i porazka.... nei umialem w sklepie na tym pisac:P Moj wybor w koncu padl na HP, tak samo jak ta Toshiba na mobilnym celeronie - bateria trzyma ok 3,5h i jak narazie jestem bardzo zadowolony, z tym ze HP dalo 12miesiecy gwarancji a Toshiba daje 24. Generalnie Toshiba to solidny sprzet, ale ten zamieniony alt to jakas pomylka:D
    Pozdrawiam.

    bitnoi.se

    1. możesz , mirkrup 5/11/04 23:02
      dokupić rozszerzenie gwarancji do 3 lat.

      1. za 700zl :( , WooKy 6/11/04 00:37
        niestety troche duzo.. :/

        bitnoi.se

        1. ale , mirkrup 6/11/04 10:32
          3 lata gwarancji jest naprawdę przydatne, wierz mi ...

  2. jedyny powod dla ktorego bym nie wzial toshiby to , bartek_mi 5/11/04 19:19
    klawka

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. a jak jest z tym wbudowanym WiFi , roland23 5/11/04 19:23
    jaki zasięg? pytam poinieważ pracuję w dosyć dużym budynku kilka pomieszczeń z jednym centralnym akcespointem.

  4. Klawiatura to porażka , PKort 5/11/04 22:49
    I touchpad mały i zagłębiony(ale za to ma bardzo dużo funkcji). Ale poza tym sprzęt bardzo przyzwoity - kupowałem dla znajmego (zza granicy - nie będzie pisać polskich znaczków). Bateria trzyma długo, jest bardzo cichy, stosunkowo szybki. Co do WiFi to próbowałęm odpalić tylko raz - w warszawskiej Galerii Mokotów działało bardzo przyzwoicie. Antenka ciągnie się przez pół laptopa, więc jest tego trochę.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL