Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17882 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OriNOCO Wirless Client USB Silver..jak to ugryźć , HURAN 5/11/04 19:23
Sprawa ma się następująco: Mam własnie taki odbiorniczek do neta pod USB i mam pytanie jak mam to zainstalować pod WinXP Home bez SP?? Tzn jak stworzyć połączenie wogóle żeby łaczył sięz netem może ktoś by mi pomógł bo siedze u klienta i nie wiem jak to szajfnąć pierwszy raz mam z czymś takim do czynienia. Dzięki z góry pozdrawiam

are U ReadyNAS??

  1. ??.. , RusH 7/11/04 01:13
    powiedziec klientowi zeby zadzwonil po kogos kto ma pojecie o komputerach - to po pierwsze
    po drugie sciagnac stery ze strony Proxima albo avaya'i (?!?), zainstalowac, poustawiac i skasowac kolesia na 50-100zl

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

  2. Nie czaje twojego humoru , HURAN 8/11/04 09:05
    Jedziesz mnie na dzień dobry a przecież chyba nie oto chodzi. Nie za bardzo wiem jakiego typu mam stworzyć połączenie do tego odbiornika. Stery sobie zainstalowałem bez problemu jednak dalej utknąłem. Nawet jeżeli wsio skonfiguruje przez ten cudowny client menager nie chce mi się łączyć z netem. Wyluzuj troche, to chyba board jest??Chyba, że już wogóle nie można pytać??

    are U ReadyNAS??

    1. ble , RusH 8/11/04 13:17
      to moze napisz ze karte zainstalowales i nie wiesz co dalej, no i skad kto inny ma wiedziec co dalej skoro nie wiemy nawet co to za siec , moze admina sieci spytaj ?

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL