Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 23769 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Czy sa tu jacys milosnicy Championship Managera? , PaKu 6/11/04 14:05
bo mam nadzieje ze nie jestem samotny :) Gral ktos z was juz moze w Football Managera 2005? Jakie wrazenia? Ja wlasnie zasysam, jak mi sie spodoba to kupie chyba oryginala. Ciekaw jestem tez jaki bedzie Chamionship Manager 5, bo jak wiadomo nastapil podzial wsrod jego tworcow i wychodza teraz 2 rozne produkty. Heh czuje ze to bedzie nieprzespana noc z Football Managerem 2005 :)))

bez podpisu

  1. Jasne!! , turzol 6/11/04 14:17
    Glownie CM3 - CM4 do mnie nie trafil....Ale w 3-ke gralem ponad 2 lata - to bylo cos - pamietam, ze m.in Saviola, Robben, Aghahowa to byly mlode talenty (po 17-18lat) ktorzy teraz w realu wymiataja ;]

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  2. no jasne ze jestesmy , MTY 6/11/04 15:04
    ja ghralem we wszystkie czesci oprocz cm1 bo wtedy tylko w swos i usm
    to byly czasy :D
    a ta wersja fm 2005 jest jeszcze lepsza gram w nia "juz" 3 dzien a wczesniej demko i poprostu swietne nic dodac nic ujac

    1. sluchaj czy nie masz zadnych problemow z saveami w FM2005? , PaKu 7/11/04 12:57
      ja jak zapisze gre i z niej wyjde to nie moge wczytac pozniej savea, wogole to zapisuje mi je gdzies w "Moich dokumentach" a nie w katalogu gry. Jak u Ciebie z tym jest?

      bez podpisu

  3. pytanie... , rulezDC 6/11/04 15:25
    od wydania 96-97 az do tej pory jedyna gra w ktora gram oprocz skata i brydza

    koniec koniec koniec

  4. mi tez zapisuje w moich dokumentach , MTY 7/11/04 16:05
    ale wszystko dobrze dziala
    wez moze jeszcze raz zainstaluj gre

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL