Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 31700 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dźwięk tylko z jednej strony! , Berbu 6/11/04 18:46
Witam. Mam problem z moją kartą muzyczną, a w zasadzie z całym komputerem. Mam dosyć wysłużoną kartę Sound Blaster 32 na ISA ale nie wierzę żeby tak nagle mogła się zepsuć. Słyszę dźwięk tylko z lewej strony. Początkowo myślałem, że to wina głośników ale przekonałem się że nie gdy sprawdziłem po kolei 2 pary głośników i 4 słuchawki. Wszędzie to samo. Poźniej przyszła kolej na kartę muzyczną ale okazało się po sprawdzeniu 2 innych kart i przy okazji znowu głośników i słuchawek że to nie wina karty, bo inne miały te same objawy. Skoro nie karta muzyczna i nie słuchawki/głośniki to co? Przełączałem też karty między wejściami i sprawdzałem czy mocno siedzi, przecież nie mogły się zespuć trzy wejścia ISA. Moje pomysły się wyczerpały, może ktoś wie dlaczego słyszę dźwięk z jednej strony?

  1. a moze najprościej , mnih 6/11/04 18:50
    czyli ustawienia dźwięku i przesunięty suwak Balansu na jedną strone :):)

  2. To nie to , Berbu 6/11/04 18:54
    Prawa strona jest głucha. Pamiętam tylko tyle, że zanim zupełnie padła to dźwięk był jakiś taki skrzeczący. I co chwila zanikał.

  3. też tak miałem - po prostu karta pada , Morgoth 6/11/04 22:02
    dźwięk z obu głośników wydobywał się jedynie wtedy, gdy wtyczka (mini jack) nie była wciśnięta do końca gniazda na karcie dźwiękowej. Rozwiązanie połowiczne, ponieważ z prawdziwym stereo nie miało to za dużo wspólnego:)

    1. aha , Morgoth 6/11/04 22:03
      żeby było śmieszniej dodam też, że stało się tak na obu dźwiękówkach (obie na ISA).

  4. mialem cos podobnego , Chucky 8/11/04 12:59
    cos przekombinowalem w ustawieniach glosnikow i dzwiek w filmach mialem na 1 glosniku, pomoglo "przywroc ustawienia defaultowe"

    Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
    3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL