 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 31773 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
news.tpi.pl pyta o haslo przy logowaniu , PIvO 6/11/04 19:47 z grupami dyskusyjnymi nie mialem za wiele wspolnego
instalnalem sobie xnview i jako tako go skonfigutowalem jednak gdy chce polaczyc sie z serverem podanym w temacie
wywala mi pytanie o haslo.. myslalem ze ten server jest darmowy (tym bardziej ze jestem uzytkownikiem neo)
ktos wie o co biega?[A kiedy odetna siec]
[Przestane istniec]
[mail: p1vo@o2.pl] - Nie wiem czemu tak masz, , Mms 6/11/04 21:07
ale jak zamierzasz korzystac z binarek to polecm lekture www.binaries-faq.prv.pl .Pozdrawiam - dziwne, nie powinno pytać o hasło. , Morgoth 6/11/04 21:10
Nie wiem, czy masz taką opcję w czytniku jak "uwierzytelnianie". Ustaw ją na "brak", użytkownika także nie wpisuj (a tym bardziej hasła). - nie powinno , gorky 6/11/04 23:29
ale sprobuj news.task.gda.pl |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|