 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 31760 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Athens 2004 . Nawet, nawet, sporo dyscyplik, niezła grafa... , Carmamir 6/11/04 19:47 Właśnie przed chwilką w to pograłem i podoba mi się to że jest chyba prawdziwy stadion olimpyjski, niezła grafa, komentatorzy też są, w trybie praktyki nie tylko my jesteśmy na stadianie i nie tylko my trenujemy, no i Polscy zawodnicy fajnie wyglądają (mam wrażenie że zaraz coś po Polsku powiedzą :))
Gra ma wiele smaczków i jest jedną z lepszych sportówek ostatnich kilku lat moim zdaniem (była taka jedna ostatnio gra o olimpiadze, nie umywa się do Athens 2004 ;)).No to się wkopałem... |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|