 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 31696 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Procesor , tomlasz 6/11/04 23:23 Jak podkręcić procesor intel pentium 450 MHz?tak - Jak podkręcić procesor intel pentium 450 MHz? , Nazgul 6/11/04 23:42
j.wpeople can fly, anything
can happen...
..Sunrise.. - z teg co wiem , rapra 7/11/04 00:16
Pentiumy konczyly sie na 233MHz, wyzej byly juz PII, i PIII - o jaki model Ci chodzi? - P2 i P3 , Venom79 7/11/04 07:36
byly na szynie 100MHz
P2 juz duzo nie podkrecisz - podnos po trochu FSB w biosie ( 103, 105, 110, 112 - itp. )
zostaw na ostatniej stabilnej wartosci
P3 mozesz sprobowac od razu puscic na 133 MHz - jesli masz pamieci PC133 a nie PC100, najlepiej podniesc troche napiecie, jesli pozwala na to plyta glowna
jak sie nie da to tak jak z P2 - probuj podnoscic FSB malymi krokami
pamietaj o dobrym chlodzeniu procka, bo standardowe moze nie starczyc do podkrecaniaLewy pas to nie kółko różańcowe. - Jeśli to P3 , robert71 7/11/04 11:11
to więcej niż 550 raczej nie osiągniesz. Cały problem tego proca to zewnetrzny cache L2 na lutowany na płytce.
Były co prawda PIII 600 na slot1 ale chodziły na granicy stabilności.
Jaka masz plyte?
Tak czy siak przy odrobinie szczęścia max mozesz podniesc magistrale do jakies 120-125 MHz pod warunkiem że masz pamięci SDRam 133MHz.
pozdrawiam*** ********** *** ** ******* *******. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|