Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39545 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

temat na ANimacje , biEski 7/11/04 19:45
mam problem
musze zrobic na zajecia animacje w cinema 4d
i nie mam najmniejszego pomyslu na temat ;(
moez ktos pomoze :)

  1. moze cos takiego , Hummer 7/11/04 19:54
    http://www.pielak.tuchola.pl/Lion_seul.avi :)

    Choc moze nie byc latwo :D

  2. A wiesz , Karaczan 7/11/04 23:07
    jakiego typu? Bo jak nie, to mozna zrobic wszystko, np:
    Zobrazowac fale dzwiekowa z glosnika basowego.
    Kolizje bil na stole bilardowym.
    Explozje czegos.
    Symulacje plynu (tu uzyj RealFlow'a) Wejdz sobie na strone: www.nextlimit.com i zobacz jekie animacje maja. Np. dosc prosta i super wygladajaca jest ta: http://www.nextlimit.com/.../gallery/video/008.zip

    1. no nie wiem , biEski 8/11/04 00:18
      ale to ma byc cos powazniejszego niz ekspolzja lub stol bilardowy to jest projekt na caly semestr

      1. No to , Karaczan 8/11/04 01:30
        dlatego pytam sie jakiego typu. Okresl co by bylo efektowne dla wykladowcy i co potrafisz zrobic, to sie cos wymysli.
        Moze jakis atak armatni na zamek (dym,odlamki,uszkodzenia) + animacja postaci lub jakas powodz.
        Mozliwosci jest nieskonczenie wiele.

        1. no ja jestem poczatkujacy , biEski 8/11/04 08:28
          animacja ludzi odpada :)
          stwierdzil ze troche malo czasu bysmy na to mieli
          a tematyka animacji jest przerozna
          nawet nie wiem co moglobyc efektowne
          w zeszyl latach robili jakies domki i latajace samoloty:)

          1. To jak robili , Karaczan 8/11/04 20:02
            domki i samoloty to wez zrob domki i samochody:P Albo jak juz mowilem: powodz - powiedz, ze to nie jest efektowne.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL