Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:18
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47279 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka to gra? , Jaskier 8/11/04 08:37
Kontroler ruchu na lotnisku. Pokazany jest widok radaru, proste - trzeba kontrolować ruch samolotów :-) Czy ktoś może wie co to za gra?

  1. Kennedy's Approach... , Remek 8/11/04 10:34
    Na Atari. 323 obroty taśmy na XC-12 :))

    1. łza się w oku kręci! , j23 8/11/04 10:46
      Już człowiek nie usłyszy z głośników "PanAmerican one seven zero descend to one thousand feet"... Nie ma już nie tylko Atari, ale nawet takiej linii lotniczej... ;-(

      Dumny nosiciel moherowego beretu!
      Me gustan tomar mis copas
      Żubrówka es lo mejor!

      1. no... był to hit... , XTC 8/11/04 10:53
        choćby właśnie z racji tej syntezy...

        na komórki jest AirTrafficControl ...

        Linux

        1. a nie ma tego na PC , Jaskier 8/11/04 10:57
          grałem w to jakieś 5-6 lat temu. Ktoś wie??

          1. czekaj - może to nie ta gra o której mówimy... , XTC 8/11/04 11:10
            w KenedyApproach nie było widoku radaru jako takiego - był tylko taki poglądowy obraz całego lotniska...

            Linux

            1. Z tego co pamiętam, , Jaskier 8/11/04 11:32
              to tam był widok radaru. Po odpowiednim zbliżeniu było widać oczywiście pasy lotniska. Pamiętam też, że do wyboru było lotnisko w Wawie (może, nie wiem, bo były tam tylko dwa pasy) no i lotnisko Kennedy'ego (dużo, dużo pasów).

        2. fajna , McMi21 8/11/04 11:24
          ale nie ma syntezy mowy :( - a mogli by zrobic w amr'ach

      2. jak to nei ma atari ? :] , McMi21 8/11/04 11:26
        http://www.atari.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL