Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » Dexter 08:09

 Dzisiaj przeczytano
 46875 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co polecacie? - wentylator CPU oraz listwa , k_luke 8/11/04 11:06
A więc, jak w temacie - chce zakupić dwie rzeczy:

- komplecik radiator + wentyl na CPU (S478) P4 2.6, chodzi mi o jakiś cichy, wydajny i w miarę tani... - obecnie mam Spire i w nocy, gdy się coś ściąga nie mogę spać;)

- listrze przepięciową - na min. 8 gniazd - teraz mam chłamowe Sparki z których jeden mryga jak strobo, a czasem nawet dioda całkowicie gaśnie...

A więc co polecicie?

  1. cooler... , DYD-Admin 8/11/04 11:14
    ...pentagram...

    http://twojepc.pl/...uly.php?id=pentagram_freezone

    http://twojepc.pl/news8608.html

    -- DYD

  2. ja niedawno kupilem cos takiego : , kilerbob 8/11/04 14:14
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33402012 i jestem w miare usatysfakcjonowany bo gdy komp chodzi bez obciazenia to obroty spadaja nawet do 600 :) przy 2.8@3.2 Northwood i jest praktycznie nie slyszalny, a w stresie "rozkrecil" sie do 2000rpm i tez cisza, wiec polecam, no i oczywiscie cena w miare przystepna

    gg: 4125844

  3. co do listwy to znalazlem... , macol 9/11/04 04:12
    to http://znak.pl/...show_product.php?id=lzETALiZa+10 ale to powinno byc bardzo dobre.
    proponuje tez poszukac listew do szaf serwerowych - maja one chyba po 8 gniazd - zadko zwracam na ten element w serwerowni uwage wiec nie pamietam dokladnie ;)

    ja chce 100% jasne tpc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL