Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » Dexter 08:09

 Dzisiaj przeczytano
 47001 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Komórka - uszkodzona pamięc? , borg18 8/11/04 14:09
Ostatnio mam dziwne sytuacje raz komórka nie chce nagrać dźwieku na dyktafonie bo pisze ze za mało pamięci a jest całkowicie wolna bo wszystko pousuwałem, dzisiaj natomiast mam ciągle wiadomość ze skrzynke na smsy mam zapchaną a jest całkowicie pusta komórka to Siemens ST55 chyba nadchodzi czas zmiany na lepszy model:)

https://programy.net.pl - duża dawka
programów ;)

  1. no to formatuj , Morgoth 8/11/04 14:59
    możesz też wgrać uaktualniony soft. Nie zaszkodzi :)

  2. tylko jak? , borg18 8/11/04 15:02
    nigy sie czyms takim nie bawiłem a z tą zapchaną skrzynką to sie stało po tym jak przyszedł mi sms z niemiec i napisało ze miał zły format i od wtedy tak sie dzieje a soft to bedzie cięzko chyba bo nie ma zbytnio dobrego oprogramowania do wgrywania

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

  3. podłacz do komputera , Master/Pentium 8/11/04 15:13
    i zapuść format (taką funkcję daje soft do Siemensa). Mój znajomy ma Simensa 45i, straszna kaszana, nikomu tego ścierwa nie życzę.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  4. nie wiem jak jest w ST55 , Morgoth 8/11/04 18:31
    ale w moim S55 w ekplorator plików ma funkcję "Formatuj". Dokładnie jest to Ustawienia -> Ustawienia telefonu -> Explorer. Do wboru "Clean Up" i "Format".

    Jak nie ma dobrego softu do wgrywania?! Wszystko ściagasz ze strony producenta. Poza tym programy (m.in. WinSWUP32 i Freia) i artykuły znajdziesz na http://www.siemensiak.pl/ i http://www.siemensiak.pl/forum/

    @Master/Pentium
    Ty mi się tu od SL45i odstosunkuj i to natychmiast!
    )

    1. no to chyba w Plusie dawali walniętą serię , Master/Pentium 9/11/04 15:06
      bo miałem w rękach dwa rózne egzamplarze i oba nawalały (zwiechy itp.).

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

    2. zgadzam sie! , ThY 9/11/04 19:32
      przeciwnicy _45i do piachu!

      szczesliwy user me45@s45i ;]

  5. oki działa , borg18 9/11/04 10:22
    przełozyłem na chwilke karte sim do innego fona i puściło thx

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL