Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69432 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Cholernie nietypowy problem z instalacja WinXP HoEdit ... , Muchomor 9/11/04 19:53
... No więc sprawa strasznie wkurw...ca.
Mam klientke z legalnym WinXP HE SP2 i próbuje go postawić na P4 4,4GHz, 256RAM i Epox 4PLA.
W momencie kiedy instalator przechodzi Dosową część instalacji rebootuje się i wyskakuje napis "Windows XP Home Edition" razem z paskiem postępu. Teraz powinien się odpalić windowsowy instalator (w trybie graficznym), a cholera zatrzymuje się pasek postępu i wszystko staje.
Próbowałem wszystkiego: inna k.graf. (R8500 i NV5200), inna kość pamięci, wyłączyłem w biosie wszelkie zbędne zintegrowane urządzenia jak k.muz., k.lan, a nawet porty USB i wciąż to samo.
Podejrzewałem nośnik CD ale na innym to samo.
Największa paranoja: kiedy próbuję instalować WinXP Pro SP1 to ten instaluje się bez zgrzytnięcia. Niestety nic mi to nie daje, bo legalnie mam tylko WinXP HE.
Macie może pojęcie co to jest ??? !!! Powoli mnie szlag trafia, a pomysły dawno mi się skończyły.

Stary Grzyb :-) Pozdrawia
Boardowiczów

  1. Mhmm.. , Marcinex 9/11/04 20:42
    a dasz radę odpalić instalkę z hdd? Czasami to pomaga na różne dziwne wyskoki instalacji windy

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

    1. Kurczę spróbuję - ale jak to zrobić z HDD ? , Muchomor 9/11/04 20:47
      Przegrać zawartość Cdeka do jednego katalogu, zbootować kompa do konsoli i setup.exe ??
      I to pójdzie ?
      Nigdy tego nie próbowałem z XP.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

      1. Ktoś może wie jak instalnąć WinXP z HDD ??? , Muchomor 9/11/04 22:19
        ... tak jak to Marcinex mówił?
        Z consoli nie przyjmuje polecenia setup.
        Więc jak?

        Stary Grzyb :-) Pozdrawia
        Boardowiczów

        1. Może tutaj , slanter 9/11/04 22:24
          http://twojepc.pl/boardPytanie82024.htm pzdr

          owoc żywota twojego je ZUS

        2. instalki nie startujesz poleceniem "setup"... , PrzeM 9/11/04 22:49
          ...tylko "winnt" z katalogu I386

          PrzeM

          above the mind - powered by meat...

          1. Przecież właśnie to napisałem , slanter 9/11/04 22:54
            w zasadzie to zacytowałem twoją odpowiedź :) pzdr

            owoc żywota twojego je ZUS

            1. czyli... , PrzeM 9/11/04 22:59
              ...powtórzyłem się prawidłowo :)

              PrzeM

              above the mind - powered by meat...

              1. prawidłowości , slanter 9/11/04 23:04
                nigdy za wiele :) pzdr

                owoc żywota twojego je ZUS

  2. Heh, dzięki chopy za odp. Nikt nie zauważył, że w procu się walnąłem ... , Muchomor 10/11/04 08:09
    ... oczywiście to P 2,4 a nie 4,4GHz.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL