Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69287 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SDI sprawa techniczna (kable) , Koy 9/11/04 21:10
Własnie dzis podpisalem umowe o SDI i teraz jestem w trakcie czekania na "aktywacje lini".
Po ogladnieciu terminala i kabli jakie dostałem pojawily sie umnie watpliwosci:(
Moze odpoczatku zaczne;)
Niestety u mnie w domu gniazdko telefoniczne jest troche rozwalone i polaczony mam telefon
nie przez wtyczke na kablu, tylko z kabla sa wyciagniete 2 przwody(w kablu jest wiecej przewodow) i podlaczone do gniazdka w scianie na "ostro", telefon dziala poprawnie na tych 2 przewodach bo telefon tylko te 2 potzrebuje.I teraz moje pytanie sie pojawia. terminal ma 2 wejscia w jedno podlacza sie linie a z drugiego wychodzi wejscie coby telefon podlaczyc. Watpliwosci mam co do tego podlaczenia lini.
Z terminalem otzrymalem kabel zeby sobie podlaczyc terminal z linia telefoniczna, tylko ze ten kabel ma jedna koncowke RJ 45
ta niby ma isc do terminala a drugą ma RJ-11 to ma isc do lini. Zaznacze ze ta RJ 11 pasuje rowniez do tego wejscia co wchodzi duza wtyczka RJ 45.I Pytanie czy jak wlacze do terminala zwykly kabel RJ 11 z tymi tylko 2 przewodami co telefon korzysta to terminalowi to wystarczy do poprawnej pracy czy potzrebuje reszte tych kabli. W instrukcji wyczytalem ze ta reszta to jakies Linia DSL (linia zewnętrzna)????

Koy

  1. Do HIS'a... , ReeX 9/11/04 21:58
    ...sygnal podajesz po dwoch srodkowych zylach na wejscie linii. Sygnal telefoniczny rowniez wychodzi po dwoch srodkowych zylach na wyjsciu do podlaczenia telefonu. A to jakie wtyki uzyjesz do tego to nie ma znaczenia. Pamietaj zeby wszystkie telefony podlaczyc za HIS'em a nie rownolegle z nim do linii.

  2. gdzieś już to słyszałem :/ , OzA 9/11/04 22:07
    że też chciało mi się wpisać w wyszukiwarkę słowo SDI i przelecieć te parenaście stron by dotrzeć do źródła ze stycznia :/
    jestem ździwiony
    ale skoro mamy pomagać...
    prosze

    http://twojepc.pl/...hiwum.php?r=2004&id=63055

    http://twojepc.pl/...hiwum.php?r=2004&id=75834

    I sniffed Coke...
    but the ice cubes
    got stuck in my nose

  3. a czym ty sie przejmujesz? , dawidy 9/11/04 22:28
    Przeciez z modemem przyjedzie instalator i ci wszystko podlaczy jak trzeba.

    102594

    1. no bo czekam na aktywacje lini , Koy 10/11/04 09:47
      i nie mialem pewnosci czy dobzre kabel mam dany. Bo jak bym mial zle kabel dany to linia by byla dobra a ja bym dalej czekal:(

      Koy

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL