Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69325 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Gdzie jest sprawiedliwość??? , PanTomasz 9/11/04 21:10
Zajrzyjcie tutaj i spojrzcie jak moze sie skonczyc wypad na mecz pilki noznej http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2380694.html , a natepnie jak ta cala historia sie skonczyla http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2382025.html , przejeb..., teraz dwa razy sie zastanowie nad wyjazdem na mecz...

Boże spraw by Mi się chciało, tak
jak Mi się nie chce.

  1. ehhhh nawet mnie to nie rusza ja juz sie przyzwyczaiłem do niesprawiedliwości , trol 9/11/04 21:21
    life is brutal a niektórzy (np ja) maja pecha.
    Ostatnio gostek siedział w areszcie 3 miesiące chociaz poł szkoły zaświadczyło ze był w szkole w chwili gdy ktoś robił napad...

  2. Ja powiem tak , turzol 9/11/04 21:33
    moj ojciec mieszka 20lat w Wiedniu, a ja jestem tam 3x w roku i wiem, ze policja sie tam nie cacka z nikim, a szczegolnie z Polakami, ktorzy maja tam opinie złodziei, brudasow i kretaczy. Sam bylem kiedys swiadkiem popisu naszych rodakow jak wracalem z dziewczyna z polskiej dyskoteki. Otoz gamonie urzadzili sobie zawody, kto przebije wiecej opon w samochodach stojacych na parkingu obok dyskoteki. Uzbrojeni w noze chodzili po parkingu i po kolei dewastowali stojace tam auta. Jako, ze to panstwo policyjne za 3 minuty przyjechaly radiowozy, a po nich WEGA (tacy panowie, ktorzy wygladaja jak SWAT ;]). Uczestnikow tej bzdurnej zabawy skuli w kajdany, dali ostro po mordzie i zawiezli na Rossauer Lande (dokladnie ten sam areszt, w ktorym znalezli sie kibice z W-wy).
    Takze wspolczuje tym kolesiom z Wawki, ze akurat trafili na tamtejszych policjantow, gdyz tak jak mowie z nimi nie ma dyskusji czy ktos cos zrobil czy nie. A to, ze jest tam bardzo duza biurokracja uniemozliwilo im wczesniejsze wyjscie z aresztu.

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

    1. no ale jednak , kubazzz 10/11/04 00:00
      austriacy maja troche mniejsze problemy z utrzymaniem porzadku publicznego niz my...

      SM-S908

  3. Dobrze, że ci Polacy byli w miarę zdrowi .. , Tiamat 10/11/04 11:48
    .. bo mogli przecież w tym areszcie umrzeć.

    Niektórzy biorą leki, wymagają zachowania regularnej diety, a te austiackie świnie nawet się tym nie zainteresowały, a jedzenie dali im po 30 godzinach ? Do tego czasu np diabetyk to już byłby w ciężkim stanie.

    Te niby cywilizowane kraje to jest jakiś absurd.

    To chyba nawet terroryści-porywacze lepiej traktują swoje ofiary, a austriacy widać metody stosują z czasów obozów koncentracyjnych.

    -+- TmT ---
    Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
    binarny, drudzy nie.

    1. może nie tyle austriackie ile policyjne świnie i do tego .. , Tiamat 10/11/04 12:14
      .. jeśli było tak jak opisano to w artykule to doszło do złamania praw człowieka przez austriacką policję.

      Ciekawe, co dalej z tą sprawą. Ja w każdym razie Austrię omijam z daleka.

      -+- TmT ---
      Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
      binarny, drudzy nie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL