Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69275 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Łączenie konsol z PC-tami, czy to działa? , slanter 9/11/04 22:44
Dawno temu czytałem w gazecie konsolowej (N+) zapowiedź Q3 Arena na Dreamcasta. Chodzi mi konkretnie o możliwości gry sieciowej - wg tej zapowiedzi można łączyć Dreama z blaszakiem w sieci i pykać w Q3. Niedługo po przeczytaniu tego przestałem się szczegółowo przyglądać światkowi konsolowemu i nie wiem czy to kiedykolwiek się sprawdziło... (fajnie było by się dowiedzieć:)) Poza tym 2 moich kumpli ma Xboxy na które wyszedł Unreal Tournament, a ja często organizuję u siebie w domu nocki lanowe (gramy głównie w UT). Czy można połączyć ze sobą grupę pecetów w LANie z jedną lub dwiema konsolami (Xbox i/lub Dreamcast)? Jeśli tak, to jak to zrobić? pzdr

owoc żywota twojego je ZUS

  1. ee ? njrhr , RusH 9/11/04 23:25
    dream ma modem, musisz w PC zainstalowac srver dialupowy i dziala ladnie
    Xboc ma zwykla sieciowke

    .. ale PO CO? co chcesz osiagnac ?

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. Może niezbyt jasno się wyraziłem , slanter 9/11/04 23:36
      chciałem pograć w Q3/UT przy pomocy moich kolegów, ich pecetów i konsol jednocześnie :) pzdr

      owoc żywota twojego je ZUS

  2. raczej nie , RusH 10/11/04 00:11
    chodzby z powodu padow, to bedzie gwalt na konsolowcach :), no i nie wszystkie gry pozwlaja na laczenie klientow z roznych platform, NFSU pozwala, innych nie znam

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. Właśnie o ten gwałt mi chodzi :) , slanter 10/11/04 00:14
      Jeden z kumpli (fanatyk=głupiec konsolowy), upiera się nad wyższością sterowania przy pomocy pada nad mouse/keyb w grach FPP... pzdr

      owoc żywota twojego je ZUS

      1. lol , d-a-x 10/11/04 00:17
        chciałbym to zobaczyć, meczyk w ut: ja mychą + keyb. a on padem... LOL

        Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
        uciekam goń mnie!

        1. Kuszące prawda? , slanter 10/11/04 00:20
          Pięciolatek grający myszą+keyb rozgniata mistrza świata w graniu padem :) pzdr

          owoc żywota twojego je ZUS

          1. To ja lamer nawet po pijanemu pewnie bym go , sebtar 10/11/04 21:38
            w tego UT rozłozył, przyzałożeniu że on gra padem a ja na PC tradycyjnie. IMNSHO nie ma nic lepszego do FPP niż mysz i klawiatura.

            Demokracja to władztwo intrygantów,
            wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL