Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69436 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak uzyć tabeli tak aby stona html mieściła sie na ekranie niezależnie od rozdzielczości ? , trol 9/11/04 23:16
Poza tym ze nie wiem co to jest TABELA to ktoś mi poradził zebym wpisał gdzieś <width=100%>.

To jest bardzo trudne ? W ramach czego mam to wpisać i gdzie ?

Ktoś mógłby mnie naprowadzić ?
http://wiosna.neostrada.pl/test2.html - chce zeby text na tej stronie był tez w jednej lini przy rozdzielczości 800x600.

Zeby strona sama sie dostosowywała do rozdzielczości i nie trzeba było przewiać ja paskiem w prawo i lewo. Lub zeby text sie NIE łamał ( przechodzil do lini niżej gdzie sie nie mieści)

  1. a masz :) , Grocal 9/11/04 23:20
    <TABLE width="100%">
    <TR>
    <TD>

    <font size="6">TO jest strona ktora miesci sie tylko w
    rozdzielczosci 1024x768</size><br><br><br>

    <font size="3"<font color=red>A ja chce zeby miesiła sie tez w nizszych rozdzielczosciach :]</size></color> np. 800x600

    </TD>
    </TR>
    </TABLE>

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  2. ahaaa - wogóle to ja miałem złe wyobrazenie o tym zjawisku , trol 9/11/04 23:32
    ja myslałem ze jest funkcja która wraz ze zmniejszeniem rozdzielczości zmniejsza proporcionalnie czcionke , obrazki itp.

    Ale takiego czegoś chyba nie ma. Dzieki.

  3. hmm , akustyk 10/11/04 00:23
    tabelki byly dobre 5 lat temu. teraz to sie robi pozycjonujac przy pomocy CSS-ow

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. ma racje , myszon 10/11/04 08:55
      pozycjonowanie tabelami może i działa, ale gdy trzeba coś zmienić jest koszmar. Teraz używa się div-ów (warstw) a ich pozycję określa się zwykle w zewnętrznym stylu CSS. Tabele służą do prezentowania danych w tabelach :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL