Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 68979 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

(Freesco) Gdzie mogę znaleźć wykaz/spis dostępnych komend? , DJopek 10/11/04 01:41
Witam

Potrzebuję takiego spisu/wykazu, szukałem na googlach ale nic takiego nie widzę (czyżby nie było? ;) - albo jak uzyskać, stworzyć taki spis (freesco mam ;).

Dzięki z góry
Pozdro

  1. Może najpierw tu: , Muchomor 10/11/04 08:37
    www.freesco.pl
    lub www.freesco.com

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

  2. zajrzyj do... , Nebuchadnezzar 10/11/04 10:13
    /bin - tam masz dostepne komendy.

    dupa na stołku, morda przy korycie...

    1. No ok, tylko... , DJopek 10/11/04 11:37
      Jak teraz zdobyć spis tego? Freesco uruchamiam z dyskietki, która twory ramdisk i na nim operuje.

      Generalnie można ls > spis.txt ale jak ten spis.txt zapisać na dyskietce? Bo gdy odwołuje się do a: to pisze że opcja ta jest możliwa tylko po zainstalowaniu freesco na dysku twardym :/

      1. o ile sie nie myle... , Nebuchadnezzar 10/11/04 13:01
        /mnt to dyskietka, wiec wejdz do /mnt i wykonaj "ls /bin >spis.txt" i wtedy na dyskietce bedziesz mial plik spis.txt

        dupa na stołku, morda przy korycie...

        1. Niestety nie działa , DJopek 10/11/04 13:24
          To już sprawdzałem wcześniej :/

          1. dziwne... , Nebuchadnezzar 10/11/04 14:01
            a jaki jest komunikat? Ja mam freesco na hdd i nie mam takich problemow. Moze masz hdd w tym kompie, podmontuj i tam zapisz.

            dupa na stołku, morda przy korycie...

            1. Hmm... , DJopek 10/11/04 14:10
              Wywalał bodajże że nie ma takiego pliku lub katalogu :/

              A co do podmountowania to chyba nie da rady bo wszędzie mam NTFS :( No nic - trudno się mówi, jakoś sobie poradzę w inny sposób...

              Dzięki za pomoc w każdym razie
              Pozdro

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL