Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76022 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zakładki z Opery do Firefox'a - jak ? , JE Jacaw 10/11/04 13:36
Niestety eksport zakładek z Opery do pliku HTML i próba ich importu w Firefox'ie nie działa. Szukałem po sieci i znalazłem jakiś program BookmarkPriest, którego nie mogę ściągnąć ze strony producenta, a nic innego nie znalazłem.

Z góry dziękuję za pomoc.

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. Pytanie dodatkowe - odnośnie opcji... , JE Jacaw 10/11/04 13:46
    ...otóż bawiłem się firefox'em i na jednej stronie wyskoczył mi standardowe dla przeglądarek pytanie przy wysyłaniu formularzy (takie coś tam o tym, że wysyłane dane będą widzoczne, czy kontynuować, czy jakoś tak), była tam opcja do "zaptaszkowania", aby tego nie pokazywać w przyszłości i ją zaznaczyłem.
    Problem w tym, że teraz w opcjach firefox'a nie mogę znaleźć tej opcji, aby przywrócić do stanu poprzedniego - wprawdzie nie jest mi to specjalnie potrzebne, ale jednak chciałbym wiedzieć, gdzie takie rzeczy się ustawia.

    Z góry dziękuję za pomoc.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  2. Wpisz w pasku adresu , Sherif 10/11/04 14:33
    about:config

    1. Dotyczy to oczywiście opcji , Sherif 10/11/04 14:34
      nie zakładek

    2. Dzięki, ale... , JE Jacaw 10/11/04 14:50
      ...nie mogli tego zrobić prościej, tym bardziej, że nie bardzo wiem jak ta opcja powinna się nazywać, ale może znajdę.

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

      1. Powinna być wytłuszczona , Sherif 10/11/04 15:01
        czyli "user set" nie "default"

        1. Dzięki, też doszedłem do tego... , JE Jacaw 10/11/04 15:09
          ...ale dalej mi się to nie podoba. ;-)

          Socjalizm to ustrój, który
          bohatersko walczy z problemami
          nieznanymi w innych ustrojach

          1. hmm bo to jest tak , masta killa yoshi 10/11/04 15:45
            Firefox ma być totalnie prosty coś jak IE nie ma mieć tak jak np Opera bardzo rozbudowanego konfigu tylko wszystko prosto i zwięźle aby końcowy zwykły user włączył zaimportował ulubione ustawił strone startową ewentualnie jak jakiś bardziej wtajemniczony to proxy ;) i już koniec kropka. z tego co słyszałem od twórców polskiego firefox przeglądarka ma być trendy i na topie - tak żeby każdy chciał ją mieć hle hle ;)

            born to emerge

          2. acha co do zakładek to może to pomorze :) , masta killa yoshi 10/11/04 15:47
            http://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?t=347

            born to emerge

  3. hmm , Soulburner 10/11/04 16:49
    Firefox, przynajmniej od wersji PR potrafi ładnie zaimportować ulubione z Opery, a nawet zapamiętane hasła.
    File -> Import w oknie przeglądarki lub w Bookmarks Manager.

    You must gather your party before
    venturing forth.

  4. No i co dalej ? , JE Jacaw 10/11/04 18:26
    Bo daję importuj i mam do wyboru tylko IE lub z pliku, a plikiem ma być HTML. Nigdzie nie widze opcji do importowania z Opery - mam Firefox'a 1.0 PL.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. Miało być do kolegi Soulburner'a... , JE Jacaw 10/11/04 18:29
      ...i znów ujawnił się pewien problem, otóż jak klikam na boardzie na nagłówek, aby komuś odpowiedzieć to niestety nic to nie daje i muszę ręcznie wybrać z listy wątek na który odpowiadam - w skrócie, właśnie dlatego powyżej źle umiejscowiła mi się ta odpowiedź.

      Czy da się z tym coś zrobić ?

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

      1. owszem da się, wystarczy, że administrator tej strony wklepie kilka linijek więcej , Morgoth 10/11/04 21:29
        i będzie po problemie, ale jak na razie to jak rzucanie grochem o ścianę:)

        1. dokladnie , DomeLL 10/11/04 22:43
          ta olewka z ich strony zaczyna juz byc drazniaca :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL