Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76925 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Najlepszy soft do tunera TV (PixelView Play TV Pro) pod WinXP ? , Auror 10/11/04 18:09
może być zarówno darmowy jak i płatny (tutaj mile widziana wersja trial) - bo to oprogramowanie producenta nie jest zbyt rewelacyjne.

Chciałbym żeby ten program miał automatyczne strojenie wszystkich dostępnych na kablówce programów, fullscreen, obsługę pilota no i możliwe najlepszą jakość obrazu i dźwięku :-)
podobno borgTV nie działa pod XP?

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. JTV... , Kowal38 10/11/04 18:33
    zdecydowanie polecam,mam ten tuner i XP,More tv nie chodzi, Borg te| kicha ,jedynie JTV chodzi bez zawiasów !

    srota a na Kota zwalota !

    1. dziwne , Rafael_3D 11/11/04 00:08
      bo u mnie wlasnie JTV nie dziala w XP a More - jak najbardziej
      z Borgiem Pro 2.1 sa jaja - raz dziala raz nie. a nawet gdy program dziala - to po pewnym czasie od wylaczenia go nastepuje zwiecha kompa. podobnie capturing w borgu - nagrywa chwile i... zwiecha zupelna peceta
      do Aurora: more tv ma auto strojenie ale nie obsluguje pilota... musisz uzyc np. dolaczonego na drugiej plycie btRemote :)

      Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

  2. sprobuj Chris Tv , Pawiano 10/11/04 18:42
    w kiosku dostępny, duzo opcji, imho bardzo dobry, mozna nim tez nagrywac do avi jak ktos lubi

  3. DScaler... , JE Jacaw 10/11/04 19:09
    ...super programik i dodatkowo darmowy. Nie wiem jak z obsługą pilota, bo ja używam ten darmowy programik Borg'a bRemote.
    Co do Borg'a TV to chyba działa pod XP (na 100% dziła pod 2000), jednak mogą być z nim problemy, poza tym jest wyjątkowo wrażliwy i przesiadłem się z niego na DScaler'a. Ważne, aby był to BorgTV 2.1 Pro (płatny), a nie stary darmowy, bo tamten rzeczywiście niedziała pod XP.
    Acha, dodam, że chyba mam taką samą kartę TV jak Ty. :-)

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL