Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76694 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Istalacja Epox 8rda +3 , luxor 10/11/04 19:34
Instalacja Epoxa 8RDA+3
Instaluję nową płytę z chipsetem nforce Epoxa 8RDA+3. Mam też kartę graficzną ATI Radeon 9800 pro.
W jakiej kolejności instalować stery?
Najpierw sterowniki do ATI, a pożniej do chipsetu, czy na odwrót?
Jakie sterowniki do chipsetu nforce są najlepsze?
Czy mając grafę ATI mozna instalować sterowniki do chipsetu nforce, w których są stery do nvidii,gart, idle etc
Czy instalator do sterowników w chipsecie nforce daje mozliwość wyboru poszcególnych komponentów.Cekam na odpowiedzi
mw
  1. Już mówię , Piter 10/11/04 20:22
    Najpierw instalujesz pakiet sterów do Nforce'a (najnowszy ze strony Nvidia) a potem ATI.
    W zasadzie możesz instalować wszystko z pakietu Nforce, nawet IDe driver.

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  2. sporo pytan , Banan 10/11/04 20:23
    kolejnosc- ja proponuje chipset, pozniej grafika. chociaz nie wiem, czy ma to jakis wplyw.
    2. najlepsze stery? ostatnie :) chociaz ja uzywam straszych do sound storma (wiecej opcji)
    3. mozna. np ja mam nforca i ati. podejrzewam, ze procz mnie znajdzie sie "kilka" osob z podobnym zestawem. stery i tak musisz zainstalowc, wiec...
    4. jest mozliwosc wyboru instalowania poszczegolnych skladnikow.

  3. Njapierw Winda... , SpiderMAN 11/11/04 12:44
    potem Nforce Drivers, nastepnie Catalysty :P

    Yeah, it's me...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL