Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 15:43
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 83781 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nie moge zainstalowac Windowsa XP , PaKu 11/11/04 18:26
Mam taki problem, kumpel kupil sobie nowego kompa no i mialem mu zainstalowac Windowsa XP. No i nie moge. Me czy 98 idzie ladnie sie instaluje, a XP na poczatku instalacji wywala komunikat ze nie znaleziono zadnego dysku twardego. Dodam ze dysk jest na Serial ATA. Czy przy instalacji trzeba wcianac klawisz F6? Jak to zrobie to prosi o wlozenie dyskietki ze sterami do dysku, no ale kumpel czegos takiego nie dostal. jak rozwiazac ten problem? Za wszystkie sugestie i rady wielkie dzieki.

bez podpisu

  1. stery do płyty , OzA 11/11/04 18:29
    jakiej firmy płyta?
    wejść na stronę producenta
    zgrać sterowniki SATA i nagrać na dyskietke
    przy instalacji XP wcisnąć F6 i włożyć dyskietkę ze sterownikami

    I sniffed Coke...
    but the ice cubes
    got stuck in my nose

  2. plyta Asusa na KT600 , PaKu 11/11/04 18:46
    modelu nie pamietam dokladnie, ok zrobie tak jak piszesz, dzieki

    bez podpisu

  3. miałem ten sam , 123er 11/11/04 18:47
    problem, przy płycie asusa, na płycie ze sterownikami znalazłem programik który
    po uruchomieniu nagrywał co trzeba na dyskietke. Poszukaj na płycie, pewnie coś znajdziesz.

    E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
    2GB@900,seagate320GB+80GB,
    WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

  4. geforce 4mx? , Banan 11/11/04 22:11
    ja mialem kilka problemow zeby na tym scierwie (nie chodzi mi o wydajnosc, tylko ze przeszkadza) zainstalowac xp`eka.
    pomogla chwilowa podmiana grafiki na czas instalacji.

    1. nie, Radeon 9600Pro , PaKu 12/11/04 00:00
      Jutro sprobuje pogrzebac z tymi sterownikami do SATA i mam nadzieje ze pojdzie

      bez podpisu

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL