Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92006 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WoW - problem , piotrszach 12/11/04 11:17
nie moge wzniwic siagania bety! Musialem na pewien czas wylaczyc sprzet, a tera nie moge wzowic sciagania. wczesniej wystarczylo sie zalogowac na konto, a teraz kicha. Ktos ma jakis pomysl?

  1. uff, juz , piotrszach 12/11/04 11:23
    znalazlem

  2. Czegokolwiek udało Ci się dokonać , McIsland 12/11/04 12:12
    to gratuluje jasności wyłożenia istoty problemu

    GTD ...

    1. hehe , Franz 12/11/04 13:17
      no wlasnie :)

      brzmial ten post jak belkot narkomana ( z calym szacunkiem)

      Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
      Niedługo nas z ujni europejskiej
      wyrzucą.

    2. Wyspa Ty się nie znasz! , Dabrow 12/11/04 16:42
      to daleki krewny Pi i Sigmy z matplanety - niejaki Alfa - próbował ściągnąć tutaj do nas swojego dalekiego kuzyna Betę a potem jego żonę Omegę. Razem są Alfą i Omegą (((-;

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

    3. eee, nie tak znowu bez sensu , vdc 12/11/04 16:50
      chyba chodzi o War Of Warcract? Tylko kolega zastosowal tzw. skrot myslowy :)

      Pozdrawiam

      vdc

      1. To, że chodzi o War Of Warcract , Robak 12/11/04 20:49
        można się domyślić ale jakim programem ( poza tym że z FTP )
        to już i wtym problem.

  3. wystarczy napisac do blizzarda , rapra 12/11/04 21:39
    ja napisalem i nastepnego dnia dostalem podpowiedz.

    "Hello Radoslaw,
    To restart the download you need to find the downloader that you should have saved to start the download. The file name is WoW-1.1.0-Installer_Downloader-enUS.exe. Simply double click on this file and it should pick up where it left off.

    Here is a direct link to the installer applications if you slected run instead of save:
    PC: http://www.worldofwarcraft.com/...nloader-enUS.exe
    Mac: http://www.worldofwarcraft.com/...a_Downloader.dmg

    You can also log into the forums and click on the link in the upper right hand corner that says "Download World of Warcarft" to get this file"

    chyba wystarczy szystkim zainteresowanym

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL