Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 97762 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[KOM] Mozna jeszcze gdzies dostac nowa Nokie 6310i...!? , Gajdzi 13/11/04 03:08
Witam...
Spotakliscie sie moze w ktoryms z salonow zeby mial w swojej ofercie NOKIE 6310i...?!

Moze orienujecie sie gdzie mozna jeszcze dostac takie cudo, poza salonami sieci komorkowych i za ile...
Co prawda sa na allegro, ale ceny siegaja nawet 900zl

Licze na Wasz pomoc...

Jak mozecie, to wypowiedzcie sie na temtat tego tel'a, co o nim sadzicie...

Pan Bóg bawi się z ludźmi w
chowanego.
On odlicza - ludzie się chowają...

  1. Widziałe... , Sith 13/11/04 10:41
    ...ale cena ponad 800zł:(

    1. cena do ugryzienia.... , Gajdzi 13/11/04 13:22
      gosc sie uparl na 63i i koniec...
      jest wstanie za nia dc nawet ponad 800zl

      Pan Bóg bawi się z ludźmi w
      chowanego.
      On odlicza - ludzie się chowają...

      1. no to jak jest w stanie , DomeLL 13/11/04 17:09
        dac ponad 800 to sam napisales ze sa na allegro, chyba czegos tutaj nie rozumiem ?

  2. co do tego telefonu , roLek 13/11/04 19:57
    powiem tak: do zeszłego tygodnia miałem n6310i. Usiadłem na niej i pękła mi szybka w telefonie. Sprzedałem ją i miałem najlepszą okazję aby przesiąść się na coś "nowszego" do ok. 1000zł. Dodam, że miałem wcześniej sporo komórek (6210, 7650, p800...), ale mój wybór padł bezapelacyjnie na ....... inną 6310i. Pomijam, że jak ten telefon upadnie to nic mu sie nie dzieje, pomijam, że bateria trzyma 6 dni, pomijam, że sie nie wiesza, pomijam, że ma doskonały zasięg... hm. tak. uwielbiam 6310i

    ..::rolek::..

    1. zadna nowosc , Outsider 13/11/04 22:36
      uzyam dwoch 6210 i mam podobne odczucia. Generalnie wszystko co nazywa sie nokia i ma z przodu 6 jest dobre.

      Natomiast w dopowiedzi na posta. Sam szuklem i niestety w salonie idei nie mieli. Specjalnie szukali i nic nie znalezli. Mozesz miec problem z dostaniem nowki. Co najwyzej bedziesz musial zadowolic sie modelem z lekkim przebiegiem...

      Okiełznany Ukierunkowany Twór
      Sometimes Informatycznie
      zDEspeRowany...

      1. taaak? a 6600 :( , ili@s 15/11/04 23:01
        to już nie to samo - w try miga zamieniłem na 6310i :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL