Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 97828 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gdzie kupic maszynke lub brzytwe (Katowice) ? , Deus ex machine 13/11/04 09:03
Ponizej juz poruszane, ale ja szukam juz z tydzien i tak brzytwy nigdzie, maszynki na zyleki tez zniknely. Jak sie gole jednorazowkami to mam pysk jak swiezo obdarty kot, a raz sprobowalem masznka zyletkowa (ostrzegany, ze to moze sie zle skonczyc, bo to ostrzejsza zabawa), wyszedlem z tego calo i dokladnie ogolony. Co prawda golic brzytwa tez trzeba sie umiec golic, a przynajmniej czlowiek zaspany sie nie bedzie golic. Bo to moze byc ostatnie golenie .-)

Takze jakby ktos gdzies widzial/wie gdzie mozna kupic w okolicach Katowic to prosze o cynk .-) dzieki

"Uti non Abuti"

  1. Ja brzytwę kupiłem... , Doczu 13/11/04 09:48
    ... na Allegro. Wprawdzie zdezynfekowałem ją spirytusem, i wyparzyłem, ale w dobie tychu chorób, drugi raz chyba bym się nie odważył. Chyba że masz dostęp do sterylizatora.
    A maszynki na żyletki, to chyba w kazdym kiosku można kupic.

  2. Szukaj sklepu ze sprzętem dla fryzjerów , MłOdY 13/11/04 10:20
    napewno taki jest w Katowicach.

    Niech żyje i umacnia się policja
    boarda TPC.

    1. Był kiedyś na Staromiejsciej na I pietrze, ale... , Doczu 13/11/04 10:41
      ... brzytwy jużtam nie kupi, bo w zakładach fryzjerskich nie mozna już używac brzytew.

      1. tez mi to mowil kolega - fryzjer... , marcino 13/11/04 11:38
        i dalej "obrabia" moje baczki brzytwą :)))

        marcino

        1. I tak się w zasadzie powinno robić... , Doczu 13/11/04 12:29
          ... no ale przepisy sa niezyciowe.
          Nie zapomne jak pierwszy raz byłem u fryzjera z dziadkiem, i patrze a gość bierze brzytwę, i rżnie baczki i kark - ale miałem starcha.

      2. hmm dziwne mnie zawsze fryzjerka pyta sie , Carmamir 14/11/04 19:33
        czy maszynką czy brzytwą ;) "podgolić" kark i boki

        No to się wkopałem...

  3. jest profesjonalny sklep dla fryzjerów... , marcino 13/11/04 11:35
    na przeciwko (prawie) Punktu 44/ Imax`a na Gliwickiej - moze tam cos znajdziesz

    marcino

  4. dzieki , Deus ex machine 13/11/04 11:36
    w tym tygodniu sie wybiore na poszukiwania .-)

    "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL