Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 96625 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rome Total War - gracie w to? Jest super!!! , Matheo 13/11/04 10:45
Jeśli ktoś lubi strategię oczywiście

Boże! - Spraw...
aby mi się chciało tak
jak mi się nie chce!!!

  1. no rzeczywiście... , marcino 13/11/04 11:33
    jest b. dobra jesli pominąć kilka byków/niedociągnięć(szczególnie spolszczenie jest dramatyczne). gram teraz na najtrudniejszym poziomie i chyba osiwieje :) szkoda ze zabiera tyle czasu - rodzina sie buntuje!

    pozdrawiam

  2. To samo . Ja sie zawiodłem . Czekałem na ta gre pare miesięcy mocno udzielając sie , trol 13/11/04 13:32
    na forum RTW. Jestem wielkim fanem STW i MTW ale dobiło mnie niedopracowanie Roma i totalna olewka twórców na sprawe bitew morskich.

    eeeeehhh jeśli nie wyjdzie pożadny patch naprawiający te masaktyczne błedy ( AI w szczególnosci ) to ta gre ratuje TYLKO grafika.

    Gram w nią od miesiąca i troche mam wrazenie jakbym grał w wersje alfa...

    Najbardziej dobijające jest to ze bugów naliczono od groma
    http://p223.ezboard.com/...sage?topicID=8935.topic
    ( nie mowiąc o takich bajerach ja maszyny oblęznicze które mozna uzywac tylko na okreslonym odcinnku muru...)
    a autorzy zajeli sie w pathu 1.1 jakimis pierdołami...
    np. zmniejszeniem siły słoni...

  3. Polecam wciagnięcie plików z muzyką .... , McSlavko 13/11/04 14:33
    JA PIE......E :)) CZAD, zwłaszcza kawałek Mobilize6-Soldiers Chant, gość ma łeb jak cholera żeby taką muze do gry zrobić. Dla tych co nie mają gry poszukajcie sobie np. na osiołku gościa Jeff van Dyck

    Powered by 4x4

    1. hehehehe a pierdy i zyganie słyszałeś - ja sie zdziwiłem jak odsłuchałem:/ , trol 13/11/04 17:09
      ( bo w grze ich jeszcze nie miałem )

      1. nie słyszałem...ale ja mówie o muzie a nie dzwiekach z gry :) , McSlavko 13/11/04 18:37
        j.w.

        Powered by 4x4

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL