Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 106805 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Program do sprawdzania pinga...pod winde. , Windowmaker 13/11/04 23:50
chodzi mi oto ze aby w windzie sprawdzic ping trzeba dac start..uruchom i wpisywac ping 192.168....a jest jakis programik w ktorym mozna ustawic zeby zawsze byl ten ping do danego kompa pokazywany na wierzchu i lecial non stop???

[url]http://wiejskie.fora.pl/[/url]

  1. ping -t 192.168..... , ENGELS 13/11/04 23:54
    ole

    Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

  2. odp , Windowmaker 13/11/04 23:57
    nie oto mi chodzilo ja wiem jak sie sprawdza ping tylko ja chce abym to mial zawsze na wierzchu i np po prawej stronie chodzi mi o programik pod winde

    [url]http://wiejskie.fora.pl/[/url]

    1. to zrób sobie , Yosarian 14/11/04 00:02
      plik
      ping.bat
      zapisz komende ping z odpowiednimi parametrami
      i zapisz na pulpicie

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

  3. odp , Windowmaker 14/11/04 00:07
    tzn jak ??? bo nie qumaty jestem co ma byc w tym pliku bat??
    PS: a da sie zrobic zeby zawsze byl na wierzchu??? ponad www okienkami i np gg?

    [url]http://wiejskie.fora.pl/[/url]

  4. może to ... , dFour 14/11/04 00:11
    Na przykład :

    http://www.networkingfiles.com/.../alchemyping.htm

    I jako bonus -
    http://winmtr.sourceforge.net/

    fajny graficzny traceroute

  5. proponuje , atay 14/11/04 00:31
    zapoznać się z komunikatorem internetowym - miranda, za pomocą plugina, który znajduje się tutaj:
    http://www.miranda-im.org/...=viewfile&id=1481 (wymagana miranda do uruchomienia) dostajesz okienko, które wygłąda tak
    http://www.atay.ksiezyc.pl/...oad/ping_miranda.jpg i jest zawsze na wierzchu. Dowolnie możesz konfigurować serwery, oczywiscie czerwony kolor koleczka oznacza ze serwer nie odpowiada na pingi.

    Poza tym mirandą możesz bardzo komfortowo obsługiwać komuniaktor Tlen, GG, Jabber, ICQ i ma jeszcze wiele wiele przydatnych rzeczy.

    Wiecej na www.miranda.kom.pl

    _- Atay -_

  6. ___ , coolman 14/11/04 00:49
    ...kolega ma problem bo uruchamia komede "ping" ktora tak szybko przelatuje i sie poprostu zamyka :P
    Polecam pisac "ping localhost /n 40" i wtedy bedzie 40 razy wysylal zadanie "ping"

    http://jet.blog.pl

    1. a ja , ENGELS 14/11/04 01:23
      proponuje -t i będzie miał ping w trupa:P

      Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

      1. a jak jescze.... , john565 14/11/04 01:56
        naciśnie se ctrl+break otrzyma ststystyki co do wykonanego do tej pory pomiaru, strate w procentach itp itd

        f*ck

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL