Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 111010 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jaki dobry program tv, bo wp zapomniala zmienic godz , DmK 15/11/04 00:25
No wlasnie, jakiego uzywacie dobrego programu tv (chodzi o wersje netowe)? Chodzi mi o cos tak przejrzystego jak na wp(uwazam to za jeden z lepszych). Na wp sie ostatnio zawiodlem bo chyba godziny zapomnieli zmienic(szczegolnie nocnych programow), bo teraz np czekam na tytusa andronikusa, ktory mial byc o 00:15 a tymczasem leci jakis polski syf, i bedzie pewnie tak jak jakis tydzien temu(nie pamietam o jaki film chodzilo) czyli ze film bedzie o 1:15. Nie lubie na fazie jak mi cos plany mąci. dziendobry

  1. ja uzywam , dugi 15/11/04 01:00
    http://telemagazyn.pl/

    Wszyscy sie cieszą że Adolf nie
    żyje, hula, hula, hula, hula hop!

    1. tu to samo... , DmK 15/11/04 01:19
      tez film mial byc o 00:15 a teraz jest 1:25 a dopiero skonczyl sie ten gowniany film.... nie lubie takich akcji... ale nic dzieki za stronke

      1. hm, dziwne , dugi 15/11/04 11:41
        jak pisalem mojego posta to specjalnie sprawdzilem, mial byc grany "Przepraszam, czy tu bija". Inaczej bym nie polecil tej strony.

        Wszyscy sie cieszą że Adolf nie
        żyje, hula, hula, hula, hula hop!

        1. tylko z ciekwosci pytam , DmK 16/11/04 00:04
          czy wogole mozesz zobaczyc dzisiaj/wczoraj/jutro ten film? na wp pisalo ze mial byc wczoraj. Na stronie ktora pdales poniedzialek/wtorek dzisiaj na wp pisze ze nic takiego nie ma byc(jak sprawdzisz to mial byc wczoraj). Na Twojej stronie pisze ze zaraz ma leciec(zwariuje zaraz chyba "oobe" mi sie za bardzo udziela).

  2. to jest przegiecie , DmK 15/11/04 01:22
    film ma byc we wtorek, a na wp sprawdzalem o 22 czyli w niedziele...... wiec k%^ wynika z tego ze film jest jutro....

  3. Ja uzywam z Interii.. , maddog 15/11/04 08:36
    Na razie się nie zawiodłem. Jest w miarę przejrzysty, można sobie robić swoje pakiety i ma dużo stacji telewizyjnych

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL