Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4657 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problemy z zainstalowaniem windowsa, zawirusowany komputer , Jord 16/11/04 01:40
hej mam problem z dziewczyna, a dokladnie z jej komputerem. Chodzi o to ze chcialem jej sformatowac twardziela i zrobic swieza instalke systemu, bo ma strasznie zasmiecony komputer trojanami i podobnymi, do tego spyware'y, trackery itede itepe. Generalnie jesli faceci od antywirusow chcieli by znalesc cos ciekawego albo rzadko widzianego w necie to na pewno bedzie to u mojej kobity. Wirus na wirusie!

Ale zmierzam do czegos innego.

Chodzi o to ze podczas gdy ustawiam biosa zeby sie bootowal z cd windowsa, pojawia sie maly problem. Komp po restarcie sie odpala bez problemu, po czym zaczyna sie ladowac instalka od windowsa xp i w pewnym momencie po prostu znika wszystko z ekranu i przestaje sie ladowac dalej... nie dochodzi nawet do ekranu z wyborem instalacji "swiezej wersji" systemu lub naprawienia starej itd.

Wykluczam na pewno wadliwa plyte, gdyz sprawdzalem to juz na dwuch plyach niezaleznych od siebie z czego z jednej instalowalem u siebie pare dni temu nowy sys i wszystko dzialalo pieknie.

Komputer dziewczyny nie jest moze najmocniejszym modelem na rynku ale teraz chodzi jak muł, nie da sie nawet spokojnie na gg czy tlenie pogadac bo"myśli", gdy chcialem go przeskanowac mks'em zajelo mu to ponad pol dnia a i tak nie skonczyl skanowania wiec zaniechalem tego rozwiazania. Moim jedynym marzeniem jest sformatowanie tego diabelstwa, jesli ktos moze mi w jakis sposob doraadzic co jeszcze mozna by zrobic w tym kierunku to bede wdzieczny. Zrobilem juz duuuzo rzeczy ktore mogly by pomoc i nic...

HEEEEEEEELP

Raz na wozie, raz nawozem.

  1. Ja nie widze problemu , turzol 16/11/04 01:44
    sformatuj dysk, a pozniej zainstaluj system...

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  2. a uruchamiałeś mksa w trybie awaryjnym? , MiloX 16/11/04 06:39
    poza tym tak jak kolega mówi powyzej, sformtuj dysk a potem zainstaluj winde.

    .:Adopcja, Adaptacja, Improwizacja:.

  3. wyjmij od niej dysk , p@blo! 16/11/04 09:32
    i przeskanuj u siebie na kompie(przy okazji mozesz u siebie go takze sformatowac)

    Pablo

  4. wlasnie o to chodzi ze nie moge go sformatowac , Jord 16/11/04 22:48
    bo sie wiesza podczas odpalania plyty bootujacej, chcialem unknac zabierania dysku do siebie ale tylko to mi juz pozostaje niestety, tak czy inaczej dzieki za pomoc

    Raz na wozie, raz nawozem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL